2733
2734

بیاین بگین هدفتون چی بود؟؟ بهش رسیدین؟؟ از شرایط الانتون راضی هستین؟؟ جایگاهتون همونی که فک میکردین شد؟؟

من خودم از شرایطم راصی نیستم. خیلی تلاش کردم ولی اون چیزی که میخوام هنوز نشده دلم میخواد پرواز کنم😢

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
سلام من تجارت در بورس البته گاها ضرر هم میکنم و خیلی قبلنا ضرر کردم.الان خوب شده و روز به رو ...

موفق باشین اقای جوانمرد. به نطرتون من چیکار کنم با وجود سختیای زندگی مداوم قدم رو به جلو بردارم؟؟

2738
سلام من تجارت در بورس البته گاها ضرر هم میکنم و خیلی قبلنا ضرر کردم.الان خوب شده و روز به رو ...

من اصلا از شکست نمیترسم. تا حالا خیلی تلاش کردم و شکست خوردم. ولی دلم میخواد قدم بزرگ بردارم نه کارای خورده پا

من دوست داشتم بشم معلم سال ما که کنکور دادیم نمی‌گرفت گفتم شاید یکسال بخونم ریسک باشه...

درس خوندیم و فوق لیسانس گرفتیم و خواستیم بریم سرکار ولی این اوضاع کار...

دیگه نمیدونم به چی علاقه دارم

فقط دارم بررسی میکنم ببینم تا وقتی استخدامی میزنن و اگر خدا خواست و قبول شدم تا اون موقع یه کار خونگی چیزی انجام بدم که سرگرم باشم

من دوست داشتم بشم معلم سال ما که کنکور دادیم نمی‌گرفت گفتم شاید یکسال بخونم ریسک باشه... درس خوندیم ...

منم فوق لیسانس دارم ولی کار مناسب نتونستم پیدا کنم یعنی دو سه سال رفتم تو شرکت سرکار ولی تعطیل شد و دیگه کار گیرم نیومد . الانم تو خونه یکارایی میکنم ولی میبینم اونچیزی که بود فکر نمیکردم. دلم میخواست برم خارج از کشور برا ادامه تحصیل که اونم بدلیل مشکلات مالی نشد. به نقاشی هم خیلی علاقه دارم

2706