2726
عنوان

دوستان گل اگه جای من بودین چیکار میکردین....

| مشاهده متن کامل بحث + 409 بازدید | 50 پست
فقط سعی میکنم پولمو ازش بگیرم یجوریم رفتار میکنم ک انگار رفتنش به پشمم بوده 😅😅😅

خیلی در حقم نامردی کرد دو سال بخاطرش با خونوادم جنگیدم خونواده اون موافق بودن قرار بود عقد کنیم یهو گفت مادرم مخالف شده

خوش بحالت که نشد تو این مرحله .چطور می خواستی بهش تکیه کنی زندگی بیشتر از اینکه نر بخواد مرد می خواد .بعدشم خوشحال طلبتو بخواه بدونه اینکه چیزی دیگه ای بخوای .

نه ماه زمان درازی که در انتظار تولد نی نی کوچولو برای هر مادری صرف میشود ، نه ماه پر از دلشوره های شیرین و لحظه شماری برای ورود مهمانی عزیز به جمع گرم خانواده . و چه خوش است این انتظار!!!😻

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خوش بحالت که نشد تو این مرحله .چطور می خواستی بهش تکیه کنی زندگی بیشتر از اینکه نر بخواد مرد می خواد ...

بهم میگفت اگه حقوقتو دادن نگه دار واسه مراسم عقد پول ندارم در این حد پر رو بود

2728

بعد می فهمی خدا چه لطفی کرده بهت مطمن هستم یکی بهتر تو زندگیت هستش .یه جمله معرفی هست بودن بعضی  ادم تو زندگی فقط فقط بابت اینکه ارزش نفر اصلی بفهمی هستش 

نه ماه زمان درازی که در انتظار تولد نی نی کوچولو برای هر مادری صرف میشود ، نه ماه پر از دلشوره های شیرین و لحظه شماری برای ورود مهمانی عزیز به جمع گرم خانواده . و چه خوش است این انتظار!!!😻
بعد می فهمی خدا چه لطفی کرده بهت مطمن هستم یکی بهتر تو زندگیت هستش .یه جمله معرفی هست بودن بعضی &nbs ...

آره گلم همینطورم هست نمیخوام منت بزارم سرش ولی بخدا خیلی کمکش کردم ولی نمیدونستم ذاتش خرابه و فقط به فکر منافع خودشه

2706