1542
1541

کسیکه باهاش قول ازدواج داشتین و خونواده ها با خبر بودن و به نوعی نامزد بودین اگه نامردی کنه و با بهونه ای ولتون کنه ودر مقابلش فقط سکوت کنین. در حالیکه چند میلیونی ازش طلب دارین علاوه بر اینکه بهش بابت طلب پیام میدین آیا هرچی توو دلتون مونده هم بهش میگین یا اینکه سنگین ترین که چیزی نگین؟

درد و تورم سینه در دوران قاعدگی (PMS) ؟

ماستودینون مشکل شما را برطرف می کند.

کلیک کنید

به بقیه ش اعتقادی ندارم، چون نامزدی که صورت نگرفته

ولی طلبمو از حلقش میکشیدم بیرون

اگه دوتا جمله گهربار (به من چه و به تو چه) سرلوحه زندکی باشه خیلی راحت تر زندگی میکنیم!
1546

فقط سعی میکنم پولمو ازش بگیرم یجوریم رفتار میکنم ک انگار رفتنش به پشمم بوده 😅😅😅

برای خوشبختی و عاقبت بخیری سارا👸صلوات میفرستین ؟؟؟به زمان بندی خدا برای رسیدن به خواسته هاتون ایمان داشته باشید🎀

غرورتو حفظ کن فقط پولتو بگیر

جوری رفتار کن که انگار اندازه‌ی سوسک هم ارزش نداره

صد نکته درست آید کس را خبری نیست / چون رفت خطایی همه‌را چشم برآن است.... #نمک_کور_نباشیم 😊                                                                                         آنان که علی‌را خدا پندارند / کفرش به کنار عجب خدایی دارند                                    #راستی_فیک_هم_نباشیم....😁
1432

سلام عزیزم 

راستش تا بحال تو موقعیت شما نبودم

اما میدونم ادم تو چنین شرایطی دلش میخواد به طرف ی حرفایی بزنه

اما خب ادمی که گذاشته رفته دیگه برگشتش هم فایده نداره پس حرف زدن هم فایده ای نداره 

بنظرم حرفی نزن که غرورت رو زیر سوال ببره

1563
فقط سعی میکنم پولمو ازش بگیرم یجوریم رفتار میکنم ک انگار رفتنش به پشمم بوده 😅😅😅

خیلی در حقم نامردی کرد دو سال بخاطرش با خونوادم جنگیدم خونواده اون موافق بودن قرار بود عقد کنیم یهو گفت مادرم مخالف شده

خوش بحالت که نشد تو این مرحله .چطور می خواستی بهش تکیه کنی زندگی بیشتر از اینکه نر بخواد مرد می خواد .بعدشم خوشحال طلبتو بخواه بدونه اینکه چیزی دیگه ای بخوای .

فقط 8 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نه ماه زمان درازی که در انتظار تولد نی نی کوچولو برای هر مادری صرف میشود ، نه ماه پر از دلشوره های شیرین و لحظه شماری برای ورود مهمانی عزیز به جمع گرم خانواده . و چه خوش است این انتظار!!!😻
خوش بحالت که نشد تو این مرحله .چطور می خواستی بهش تکیه کنی زندگی بیشتر از اینکه نر بخواد مرد می خواد ...

بهم میگفت اگه حقوقتو دادن نگه دار واسه مراسم عقد پول ندارم در این حد پر رو بود

1578