2737
2734

اقا نخندييين خير سرم ميخواستم فلافل درست كنم 

چرخ گوشتم ندارم اسيابم ندارم 

ايا راه ديگه اي هست؟همه پوست دستم رفت از بس دونه دونه رنده كردم😂😂😂😂خودم مردم از خنده بخدا😂😂😂😂

گوشتکوب نمیشه

ماهم خونه خریدیم یه خونه بزرگ دوخوابه یکیش ماله پسرام یه تخت اینور گذاشتم یه تخت هم اونور اتاق یکیشم مال خودمون 😍😍😍تو هال ۳تا فرش میخوره😍😍یه پنجره بزرگ هم داره یه حیاط بزرگ هم داره با یه باغچه کوچولو که توش گل کاشتم😍😍😍😍عاشق رویاممم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من با سبزی خورد کن خورد میکنم

اینکه سکوت کنی خودخوری کنی جسم و روحت اسیر چهاردیواری اتاق کنی فقط برای اینکه دهن مردم ببندی تا قضاوت ها و کنایه ها رو در مورد سرنوشتی که حکمت خداست نشنوی یه روش خودکشی تلخه «به ارزش تباه شدن تمام عمر»
2738
با گوشت کوب له کن  یا نخوداتو بریز دور  برو از فلافلی سر کوچه موادشو بهر بیار تو خونه ...

اگه فلافل بود كه انقدر ذجر نميكشيدم چند ماهه هوس كردم يه فلافل از يه ساندويچي كثييييييف با گوجه خيارشور و سس واااااي😭😭ولي نيست ديگه بايد خودم دست به كار شم

وااااای خدا مردم از خنده😂😂😂😂😂 خدا دلتو شاد کنه اسی که شادم کردی دونه دونه با رنده😂😂😂

بخدا خودمم تركيده بودم از خنده گريمم گرفته بود 😂😂😂

2706