2726

سلام بیاین دور هم شاکر خداوند باشیم بابت تمام نعمت هایی که بهمون داده و نادیده گرفتیم نعمت هایی داده و ناشکری کردیم نعمت هایی داده و گلایه کردیم و نخاستیم که ببینیم خدا جون واقعا ممنونیم ازت بخاطر هرچی که دادی و هرچی که ندادی و به صلاحمون بود...

امیدوارم .خدا اونی که از دلت میگذره و آرزوت هست رو برآورده کنه .حاجت دل منم بده و فرزندم به بالاترین سطح و مقطع در زندگی برسه و غرق در خوشبختی و شادی باشه و فردی موفق باشه .الهی آمین 

چه تاپیک خوبی😍 معجزه شکرگزاری عالیه من نتیجه دیدم 

من پایه ام 

یبار تو جمع دوستام به یکی گفتم سفسطه نکن عزیزِ من گفت چی؟ گفتم سفططه نکن😐 گفت یبار دیگه بگو🤨 گفتم سسفطه نکن😶 هیچی دیگه دوستیمو باهاش بهم زدم لعنتی خیلی پیگیر بود😕

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

خدیا مررررررررسی

واسه چی؟

واسه مامان بابای خوب وزحمت کشم

خواهر بردار عزیزم که چند سال پیش نبودن چقدر تنها بودم

واسه اینکه محتاج کسی نیستیم یه جای نرم واسه خواب و غذای گرم وآب سرد تو خونه مون هست

واسه اینکه بعد ۶سال گریه وعشق یک طرفه

بعد ۶سال افسردگی وانتظار

چنتا علاقه های بیهوده ی دیگ که فکر میکردم عشقه

ابوالفضلمو همسرمو نامزدمو عشقموووو سر راهم گذاشتی

اولش نمیشناختمش سنتی نامزد شدیم ولی الان بعد ۸ماه نامزدی بعد ۸ماه ارتباط وشناخت خیلیییی عاااااشقشم خیلی مهربونه خیلی پایه اس خیلی دوسم داره

خدایا ممنون که منو با یه آدم سالم وچشم پاک وبا غیرت وزحمت‌کش از تنهایی در آوردی

مراقب عشقم باش خدا❤❤❤❤

قشنگ ترین روز زندگیم ۱۴شهریور ۱۴۰۰ شد؛روزی که دخترم،فرشته نازم،شاخه گل ارغوانم،نفسم،دنیا اومد  دخترم پا به دنیا گذاشت و شد همدم مامانش شد دنیای باباش  دوست دارم الینای قشنگم     

خداجونم مرسی که تنم سالمه

خدایا شکرت که میتونم درس بخونم

خدایا شکرت که خانوادم خوبن

خدایا شکرت که خانوادم هوامو دارن

خدایا شکرت که حال مامانم الان خوبه و پیشمه

خدایا شکرت که چشم داداشام و بابام پاکه

خدایا شکرت که وضع مالیمون خوبه

خدایا شکرت که همیشه پیشمی و میتونم باهات حرف بزنم

خداجون بازم کمکم کن

کمکم کن که اون برگرده و دوستم داشته باشه

خدایا کمکم کن که بهش برسم

خدایا کمکم کن که با هم ازدواج کنیم

شکرت شکرت شکرت💗💗💗💗

ممنون از انرژی مثبتاتون خیلی حال خوبیه ایشالا خدا بهترین ها رو براتون رقم بزنه ...   آمین

امیدوارم .خدا اونی که از دلت میگذره و آرزوت هست رو برآورده کنه .حاجت دل منم بده و فرزندم به بالاترین سطح و مقطع در زندگی برسه و غرق در خوشبختی و شادی باشه و فردی موفق باشه .الهی آمین 

خدا خيلي دلم گرفته دارم بااشك برات مينويسم

تاچندسال كه مشكل مالي داشتيم فقط حسرت داشته هاي ديگران وميكشيدم حالاكه به لطف تومشكلات مالي كمي بهترشده انواع مريضي هااومده سراغم خداجون چرابايدتواين سن روزي ٨تاقرص بخورم اين قرصانابودم ميكنه مهربونم ازت خواهش ميكنم بعددوره سه ماهه درمان برم دكترولگه همه چي نرمال شده پروردگارم به  خاطربچه هاي سالمي كه بهم دادي شكرشكرشكر

كاش زمان به عقب برميگشت
2706