2410
2553
عنوان

خانومای ورزشکار 💪😍

| مشاهده متن کامل بحث + 156 بازدید | 27 پست
نمیتونم اصن بلد نیسم هی میفته ای خداااا وگرنه از خدامه

همون تمرینشم کمکت میکنه‌ . یک هفته تمرین کن استاد میشی

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

نمیتونم اصن بلد نیسم هی میفته ای خداااا وگرنه از خدامه

حلقه ی سنگین بخر میتونی بزنی

بالای 1 کیلو باشه

من دارم 1 کیلو و نیمه 

بعد از حلقه حدود 40 تا طناب بزن 

مشکلی برات به وجود نمیاد

اگر بعده حلقه زدن حدود 40 تا طناب بزنین هیییچ مشکلی پیش نمیاد

من طنابم نمیزنم. حدود ۸ ساله حلقه میزنم. حتی بعد زایمانم . چون از شکم متنفرم

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...
2720
من طنابم نمیزنم. حدود ۸ ساله حلقه میزنم. حتی بعد زایمانم . چون از شکم متنفرم

عزیزم من فقط برای سلامت ستون فقراتت گفتم چون از مربیم پرسیدم

خودمم حلقه میزنم اتفاقا حلقمم خیلی سنگینه و از شکم متنفرم

عزیزم من فقط برای سلامت ستون فقراتت گفتم چون از مربیم پرسیدم خودمم حلقه میزنم اتفاقا حلقمم خیلی سنگ ...

بله. متوجه شدم. من جسارت نکردم بخدا. البته من بعد حلقه نمیشینم. راه میرم و نفس میکشم. 

بله. متوجه شدم. من جسارت نکردم بخدا. البته من بعد حلقه نمیشینم. راه میرم و نفس میکشم. 

بسیار کاره خوبی میکنید

بهتره چندین بار بشینید و بلند شید

بخاطر خودتون میگما یه وقت دخالت نکرده باشم

2714
بسیار کاره خوبی میکنید بهتره چندین بار بشینید و بلند شید بخاطر خودتون میگما یه وقت دخالت نکرده باش ...

حتما اینم انجام میدم. ممنون از راهنماییتون. البته ی دختر شیطون دارم که حکم ورزش هوازی برام داره😂😂😂

من بعدزایمان زیرشکمم افتضاح بود ازدوره های فیت کردن خانم ساداتی استفاده کردم کارشون عالیه دوماهه 12کیلو کم کردم وزنم  برنگشت خداروشکر  سینه هام سفت شده  زیرشکمم رفته کلا 

قبا پول دمنوش وقرص  زیاددادم نتیجه نداد   خودسرهم رژیم گرفتم نتیجه نداشت 

ایدی تل گرامشون میزارم PPPPP_e@

البته رایگان نیست  ازمن کلا 120گرفت  راضی بودم 

عزیزم شوهرم مربی بدنسازیه

میگه نوع چاقی و محل تجمعش ژنتیکیه و نمیشه عوضش کرد

اما برای از بین بردن چربی به ترتیب تغذیه،ورزش،خواب و نداشتن استرس اهمیت دارن

بیشترین تمرکزت رو بزار روی تغذیه ات.زمان و دفعات غذا خوردنت مهمه ولی درکل سعی کن کربوهیدرات و چربی کمتر مصرف کنی،غذاهای پروتیین دار مثل گوشت،کشک،عدس و ... بیشتر استفاده کنی تا به چربی سوزیت هم کمک کنه.آب وسط غذا نخور که باعث چاقی شکمی میشه.میوه و سبزیجات زیاد بخور.بعد از ۹ شب هیچی نخور

آبلیمو،آبغوره به چربی سوزی کمک میکنه.

برای ورزشت ورزشایی مثل اسکات با وزنه مصرف انرژی زیادی دارن و برای لاغری شکمی مناسبه.بعد از ورزشای مخصوص شکم نیم ساعت هوازی کار کن بیشتر نه

خوابت رو هم تنظیم کن