2726
عنوان

کدوم بانک خوب سود میده؟؟؟

270 بازدید | 20 پست

سلام دوستان 

میشه بگید کدوم بانک خوب سود میده.

مستاجرم جابجا شدم صاحبخونه جدیدم پول قبول نکرد و ۲ میلیون اجاره خواست 

گفتم پولمو بزارم بانک شاید یه کمکی بشه به اجاره خونه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

قوامین موسسه نور

ای آن که دیگر ندارمت بدان که همچنان از اعماق وجود دوستت دارم ؛ بدان هرگز توان تکرار خاطرات مشترکمان با شخص دیگری را ندارم؛ من بعد از تو هیچ وقت نخواستم گذرم به کافه‌های فردوسی بخوره؛ بعد از تو همیشه با بغض از میدان کاج رد شدم؛ وقتی بعد از  تو رفتم شمال برای اولین‌بار دیگه از نگاه کردن به دریا لذت نبردم؛ دیگه توی تراسی که با هم هزارتا عکس داشتیم پام رو نذاشتم و حس می‌کردم اون خونه‌ای که با ذوق چیده بودیم برام قفسه ولی هنوز همه چیز سرجاشه چون بعد از تو هیچکس سلیقه‌اش مثل تو نشد .دلم خیلی برات تنگ شده برای دیدن صورت قشنگت که نمیدونم خاک سرد و بی‌رحم باهاش چکار کرده؟دلم خیلی برای لمس دست‌های گرمی که زیر خاک سرده تنگ شده.روزهای آخر بابت خیلی چیزها دلگیر بودم و نشد بیام پیشت و برای آخرین بار باهات وداع کنم چون باور نداشتم تو میری و فکر می‌کردم مثل همیشه میای و همه چیز رو از دلم در میاری...چون نشد خداحافظی کنیم داغ دلم هرروز تازه‌تر از قبل میشه حتی تو روز خاکسپاری نشد جمعیت رو کنار بزنم و بیام از ته دل گریه کنم و جیغ بزنم تا کمی سبک بشم و بغصم توی گلوم خفه شد آخه خیلی سخته که حتی نتونی اونقدری که دلت میخواد برای عزیز از دست رفته‌ات گریه کنی تا خالی بشی‌.کاش حداقل به خوابم بیای عزیزان لطفاً ازم نپرسید امضا در مورد چه‌کسی هست. ممنونم
2728
هربانکی میزاری فقط دولتی باشه شاید پول کمتر بدن ولی حداقل مطمئنی پولت سرجاشه

والاه میخواستم بدم دست این بنگاهی ها که خوب سود میدن بخدا ترسیدم .

این صاحبخونمون پدرمونو درآورد تا همه پولو داد خیلی اذیت کرد ما هم ترسیدیم گفتیم بزاریم بانک مطمئن تره

اینده حداقل ۱۵ تومن بزاری ماه اول دست نزنی از ماه بعدش ۲۰ درصد میده..برو دقیق بپرس

زمستانی سرد کلاغ غذا نداشت.گوشت بدن خود را میکند و به جوجه ها میداد.زمستان تمام شد و کلاغ مرد و جوجه ها نجات پیدا کردند و گفتند خوب شد مرد خسته شدیم از این غذای تکراری.

سهام از بانک رفاه رو بخری از سود بانکی بیشتر بهت میده بپرس از خودشون بهتر راهنماییت میکنن ولی برادرشوهرم خیلی پرس وجو کرد آخر دید اینکار باصرفس انجام داده وراضیه مبلغشو اینارو نمیگه ولی میگه خوبه

مهربونا واسه خونه دارشدنم صلوات میفرستین🌼🌸🌹
2706