2726
عنوان

چرا نشدم 😭😭😭😭😭😭

182 بازدید | 19 پست

دوره ام 32 روزه اس 

الان 34 ام 

10 روز از تخمک گذاریم گذشته 

بی بی گذاشتم منفی بود😢

آزمایش بدم معلوم نمی‌شه؟؟ 

یا صبر کنم 

تا کی صبر کنم؟؟ 

استارتر در مورد مشکلش با همسرش میگه بعد خیلی ها میگن بی محلی کن خواهررر😐 خیلی دوست دارم در جواب اینا این جمله معروف و بگم : ای که عزرائیل بهت محل بذااااره خواااهر 😁

حکمتی هست دل ببند ب خدا

امیدوارم .خدا اونی که از دلت میگذره و آرزوت هست رو برآورده کنه .حاجت دل منم بده و فرزندم به بالاترین سطح و مقطع در زندگی برسه و غرق در خوشبختی و شادی باشه و فردی موفق باشه .الهی آمین 

بعد اقدام عقب جلو میشه پریود

من ک جلوانداختم ماه اول اقدام

این‌ماهم‌ماه‌دومه اقدامه

تیکرتولد گل پسرمه😍خداجونم به خاطر نعمت بزرگی که بهم دادی هزاران مرتبه شکر😍انشاالله قسمت اونایی ک آرزو دارن‌مادرشن😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بعدشم ۱۰روزازتخمک گذاریت گذشته ب این سرعت نشون نمیده بارداری رو باید۵روزم صبرکنی

تیکرتولد گل پسرمه😍خداجونم به خاطر نعمت بزرگی که بهم دادی هزاران مرتبه شکر😍انشاالله قسمت اونایی ک آرزو دارن‌مادرشن😍
2728
بعد اقدام عقب جلو میشه پریود من ک جلوانداختم ماه اول اقدام این‌ماهم‌ماه‌دومه اقدامه

یعنی دل نبندم؟؟ 😢

آخه زیر دلم سفته هی حس خیسی دارم 

اشتهامم کم شده و کمی حالت تهوع دارم 

استارتر در مورد مشکلش با همسرش میگه بعد خیلی ها میگن بی محلی کن خواهررر😐 خیلی دوست دارم در جواب اینا این جمله معروف و بگم : ای که عزرائیل بهت محل بذااااره خواااهر 😁
یعنی دل نبندم؟؟ 😢 آخه زیر دلم سفته هی حس خیسی دارم  اشتهامم کم شده و کمی حالت تهوع دارم  ...

چرا عزیزم‌ممکنه باردارم باشی باید۱۴روز حداقل از تخمک گذاریت بگذره تا بی بی نشون بده 

فردا از خون بده

خانوما بجای استفاده مدام از داروهای شیمیایی که عوارض ام دارن میتونید برای درمان تنبلی تخمدان یا بی ن ...

ممنون ولی من اصلا بی نظمی نداشتم چند ماهه  خیلی دقیقم 

ایشالا بارداری😍 من چی بگم دوماهه نشدم😐 دارم میمیرم از استرس چندهفته پیش آز دادم منفی بود اما بازم ...

چرا این همه زیاد

سابقه داشتی؟؟ 

خیلی سخته من تو این دو روز مردم 😢

علائمی چیزی نداری؟؟ 

آزمایش بده عزیزم معلوم میشه 

حالا شنیدم میگن آزمایش خخیلی زود باعث رقیق شدن خون و سقط میشه 😢

چرا این همه زیاد سابقه داشتی؟؟  خیلی سخته من تو این دو روز مردم 😢 علائمی چیزی نداری؟؟

ی بچه ۸ماهه هم دارم😓 ن مرتب پریود میشدم بعد زایمان ی مدت سرگیجه داشتم بهترم الان خدانکنه باردار شم سر بچم انقد عذاب کشیدم و دارم میکشم ک نمیخوام دیگه

ی بچه ۸ماهه هم دارم😓 ن مرتب پریود میشدم بعد زایمان ی مدت سرگیجه داشتم بهترم الان خدانکنه باردار شم ...

شاید ب خاطر زایمان و کم خونیه 

توکل ب خدا 

2706