2733
2734
عنوان

اونایی که رمان همراز رو می خوندن رمان گل یا پوچ

| مشاهده متن کامل بحث + 1469 بازدید | 35 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خانمی من هنوزجواب درست نگرفتم

چی شد

رمانومیزاری

کجا تل یااینجا

همین اول امضام میگم اگه ازپستم خوشت نیومده و...حالابه هردلیلی ازجمله یانظرم ناراضی بودی به خوبی بهم بگو من بدنیستم به خوبی که بگی به خوبی هم پاسخ میگیری پس به دلایلی که بعضی کاربرااینجاروازان خودشون میدونن وهرچی دوست داشتن وبه ذهنشون ردشد وپیاده میکنن گفتم بگم بهتون ازاین به بعد توهین کنی توهین بهت میشه تویه جمله قشنگ بگویاپستموپاک کنم نشدولازم بود عذرخواهی کنم.باتشکر😊 خدایاتوخودت میدونی چی میخام پس؛  خدایابه امیدخودت... برام دعاکن به وسعت دلت ممنون عزیزم🌺🌺هرکس خودداندوخدای دلش که چه دردیست کجای دلش😢😢خانمادرسته اینجامجازیه همدیگرونمیبینیم نمیشناسیم اماکلمات انرژی دارند  هیچ وقت حسرت زندگی آدمایی رو که از درونشون خبر نداری نخور!!!!حسادت نوعی اعتراف به حقیر بودن خویش است.. هر قلبی دردی دارد٬ فقط نحوه ابراز آن فرق دارد... بعضی ها آن رادرچشمانشان پنهان میکنند ٬ بعضی ها در لبخندشان!!!!!!خنده رامعنی به سر مستی مکنآنکه میخندد غمش بی انتهاست..نه سفیدی بیانگر زیبایی ست....... ونه سیاهی نشانه زشتی........ کفن سفید ٬ اما ترساننده است: وکعبه سیاه ٫ اما محبوب ودوست داشتنی است.....انسان به اخلاقش هست نه به مظهرش.....قبل از اینکه سرت را بالا ببری ونداشته هایت را به پیش خدا گلایه کنی..... نظری به پایین بیندازو داشته هایت راشاکر باش❤️❤️..
2738
شما هم کسی رک میشناسید تگ کنید

سلام عزیزم چرا دیگه تو تلگرام نمیذاریش.دارم کانالو ولی الان خیلی وقته کانالش خاک میخوره هیچ پستی نداره.تو نینی سایت هم اگه گذاشتی منو تگ مرسی فدات.

سلام عزیزم  

امید وارم ک همه مشکلاتت تک تک حل شده انشاالله .

عزیزم توی اون یکی تایپینگ هم برات پیام گذاشتم .

من ۷ ساله خواننده خاموش نی نی سایتم دیروز اتفاقی تایپینگت رو دیدم و رمان رو تا اخر شب خوندم .

و رفتار بعضی ها خیلی ناراحتم کرد .

خلاصه ب سختی وارد نی نی سایت شدم تا برات پیام بذارم ک ادامه ی رمان و هررجا گذاشتی حتما منم خبر کنید .

منتظرت هستم دوست مهربونم 

درخواست دوستیمم قبول کنید ممنون میشم‌😘

@فاطینا     @خوششانسم     @mahdie75     ‍ @amin_maman   ...

سلام خانمی مهربون و باشخصیت...واقعا داستانی که تعریف کردی خیلی خیلی خوب بود 

من از منظر رمان نگاهش نکردم بلکه بیشتر پیگیر هستم ببینم این گروه چیه و چه کاری انجام میده چون یه دختر 17ساله دارم که تمام آرزوش اینه که بره دانشگاه و بعدش بره تو یه همچین جمع های مزخرفی و به خیال خودش فکر میکنه این جور دوستی ها همشون پاکن و همه فقط جوونی و شرو شور سالم دارن 

دوست دارم تا آخر داستان رو بخونم و بعدش بدم که اونم بخونه تا بفهمه دورو برش چه خبره و این پارتی هایی که فیلمهاش رو اینورو اونور میبینه تهش چیه و دیگه این افکاررو از خودش دورکنه

ازت خواااهش میکنم ادامه رو بزار ...برام خیلی مهمه...شاید برای جلوگیری از نابود شدن زندگی چند نفر سبب خیر بشی و دعای ماهم پشت سرته همیشه

ممنون که با تمام مشکلاتی که داری وقت میزاری و برامون احترام قائلی

ممنون

خدایا هرلحظه شکرت برای تمام نعمت های زیبایی که وارد زندگیم میکنی  
سلام خانمی مهربون و باشخصیت...واقعا داستانی که تعریف کردی خیلی خیلی خوب بود  من از منظر رمان ن ...

به نظرم اینا همه فانتزیا ی دوران نوجوانیه و این رمان مناسب سنش نیست بد تر از جامعه زدش می کنه به جای اینکه براش درس بشه البته این نظر منه چون این رمان شرایط سنی داره 

هیچی درست نمیشه... مگه اینکه بخوای درستش کنی
به نظرم اینا همه فانتزیا ی دوران نوجوانیه و این رمان مناسب سنش نیست بد تر از جامعه زدش می کنه به جای ...

شمادرست میگین...هنوز بهش ندادم بخونه اما میخوام بدونم ته این قصه چیه تا اگر خواستم روزی براش تعریف کنم کامل و جامع بتونم براش صحبت کنم نه اینکه بگم نمیدونم آخرش چی میشه ....

دختر من از سنش بیشتر میفهمه والبته خیلی کمال گراست این برای من مشکل ساز شده ...پس باید خیلی چیزهارو بدونم تا بتونم جلوشو برای انجام بعضی کارها بگیرم

لطفا ادامه بدین

خدایا هرلحظه شکرت برای تمام نعمت های زیبایی که وارد زندگیم میکنی  
2706