2410
2553
عنوان

برای کابینت آشپزخانه و پرده نظر بدین

| مشاهده متن کامل بحث + 2780 بازدید | 138 پست
مبارکت باشه قشنگه

مرررسي

آرزو کن که آن اتفاق قشنگ بیافتد✨رویا ببارد🌦دختران برقصند💃 قند باشد🧁بوسه باشد💋خدا بخندد🤍به خاطر ما که کاری نکرده‌یم💚🤞🏻من تا آن روز چشم به در خواهم دوخت🕊

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

منم مطبخ دارم پس نظر اکثریت با رنگ سفید هس

کلا به نظرتون یه رنگی انتخاب نکنم که به تن رنگ حال خونمم بیاد یا کلا کاری به حال نداشته باشم؟ 

واسه خوشبختیم صلوات بفرستین😍
2456
من ممبران زدم كلي هم پولش شد اما كارمو ناقص زده بغل ظرفشوييم باز مونده باهاش ب مشكل خوردم😒قراره تشر ...

شماها ک ممبران میزنین فکر تمیز کردنش هستید. درز و ... زیاد داره

بدست اوردن هیچ چیزِ دنیا، ارزش از بین رفتن آرامشم را ندارد؛ من فقط به داشتن آرامش فکر میکنم.
اره سوال منم هس کلا با والان خوبه یا بدون والان؟ 

کسی نظری نداره که

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤
2714
شماها ک ممبران میزنین فکر تمیز کردنش هستید. درز و ... زیاد داره

وای منم مشکلم با ممبران همینه. نمیشه تمیز کرد. باید با فرشچه آدم تمیزش کنه. و شلنگ   

آینده حتما" زیباست.🥰
اخه من اصلا رنگ تیره برا خونه دوسندارم،فقط سفید میپسندم،الان کل وسایل خونم سفیده، سلیقیه،

من فکر میکنم اون فضا یکمی بی روح شده خیلی روشنه

کلا خونم فضایه روشنی داره پر نوره حسابی، وسایل آشپزخونمم سفیده

من عاشقم  عاشق این دنیایه دیوانه  
من فکر میکنم اون فضا یکمی بی روح شده خیلی روشنه کلا خونم فضایه روشنی داره پر نوره حسابی، وسایل آشپز ...

کابینتای سفید هم به نظرم تمییز کردنشون سخته آخه حتی اگه مطبخ هم داشته باشیم بازم یه مقدار آشپزخونه کثیف میشه منظورم اینه که رنگ سفید یه لکه کوچیک هم روش زود مشخص و ضایع هس

واسه خوشبختیم صلوات بفرستین😍
2706