عنوان

برای کابینت آشپزخانه و پرده نظر بدین

| مشاهده متن کامل بحث + 2802 بازدید | 138 پست
خوشبخت باشید 

فدات عزیزم من وسواس شدید دارم تا مورد پسندم نشه اروم نمیگیرم احتمال ۹۹ درصد بگم کلا بکنن هر چی هستو نیستو از جلو چشمم ببرن هیچی مهمتر از اعصابم نیست. محبت کردی نظرتو گفتی عزیزم ❤❤

خانومایی که زندگی زناشوییتون سرد شده حتماااا یه سر به تاپیک اسکرین شات پیام های  منو شوهرم بزنید و فایل صوتی کلید مرد دکتر حبشی رو دانلود کنید و گوش کنیدو عمل کنید بهش و عشقو برگردونید به خونه هاتون❤ برای همه چیز درمانی هست به جز مرگ پس هرگز نا امید نشید❤😍❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چرا من آشپزخونم مطبق داره اونو روشن زدم پشیمون شدم دلم رنگ تیره تو مایه هایه جیگری ( نه سرخ نه قهوه‌ ...

با كرم يا سفيد ست كن پس

🌹من به معجزه ها اعتقاد دارم 🌹خدايا خودت ميدوني چه چيزهايي در دل دارم خودت ختم به خيرشون كن❤️
مطبخ؟؟؟؟؟کجاست دیگه    

شمالیا اکثرا مطبخ دارن یعنی یه فضای کوچیک که در دید نیست رو سینک و گازو میبرن اونجا 

خانومایی که زندگی زناشوییتون سرد شده حتماااا یه سر به تاپیک اسکرین شات پیام های  منو شوهرم بزنید و فایل صوتی کلید مرد دکتر حبشی رو دانلود کنید و گوش کنیدو عمل کنید بهش و عشقو برگردونید به خونه هاتون❤ برای همه چیز درمانی هست به جز مرگ پس هرگز نا امید نشید❤😍❤
2731
مطبخ؟؟؟؟؟کجاست دیگه    

ي سريا ميگن اشپزخونه تميز و كثيف 

تو اشپزخونه ي فضاي جداگانه داريم ك گاز و سينك ميره اونجا 

آرزو کن که آن اتفاق قشنگ بیافتد✨رویا ببارد🌦دختران برقصند💃 قند باشد🧁بوسه باشد💋خدا بخندد🤍به خاطر ما که کاری نکرده‌یم💚🤞🏻من تا آن روز چشم به در خواهم دوخت🕊
چرا من آشپزخونم مطبق داره اونو روشن زدم پشیمون شدم دلم رنگ تیره تو مایه هایه جیگری ( نه سرخ نه قهوه‌ ...

اخه من اصلا رنگ تیره برا خونه دوسندارم،فقط سفید میپسندم،الان کل وسایل خونم سفیده،

سلیقیه،

بنده یک عدد واژینیسموس بودم ک بعد ۹ماه درمان شدم.بعد ۶ماه تنبلی تخمدان داشتم و منتظر نی نی بودم ک با دارو دوقلو باردار شدم   سختیهاااا کشیدم  الهی  نذار هیچ زنی حسرت بچه به دلش بمونه .❤
ي سريا ميگن اشپزخونه تميز و كثيف  تو اشپزخونه ي فضاي جداگانه داريم ك گاز و سينك ميره اونجا&nbs ...

چقد عالی   

میشه واسه شادی روح پدرم، سلامتی وخوشبختی خانوادم صلوات بفرستین،خیر ببینید الهی😘😘

اون صفحه سفیده کنار یخچالو نگفت چیه؟

من کابینتامون ممبران سفید هست همه میگن خ شیکه الان خونه نیستم شنبه رفتم خونه عکسش واست میفرستم 

پرده خور هم آشپزخونم نداره ولی اگه از اون درها داری که به تراس میخوره پرده حریر ترکیه ای آماده ها خ خوشگلن

چقد عالی    

حالا بر عکس من نذاشتم برام اونکار کنن 😐😂

اها الان متوجه شدم اره اینجوری خوبه  ممبران واسه استفاده نیست کلادکوره

اره فقط قشنگي داره منم واس همين زدم😐🤣

آرزو کن که آن اتفاق قشنگ بیافتد✨رویا ببارد🌦دختران برقصند💃 قند باشد🧁بوسه باشد💋خدا بخندد🤍به خاطر ما که کاری نکرده‌یم💚🤞🏻من تا آن روز چشم به در خواهم دوخت🕊
2706