2726
عنوان

برای کابینت آشپزخانه و پرده نظر بدین

| مشاهده متن کامل بحث + 2799 بازدید | 138 پست

ما دکوراسیون داخلی کار میکنیم اگه میخای همیشه مد باشه سفید مشکی بزن بستگی به بودجت یا ام دی اف یا هایگلاس ترک نه ایرانی چون تغیر رنگ میدن ایرانیا بعد یه مدت

💖 آرزوهای قشنگتون واقعی بشه💓.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
عزیزم یه سوال میپرسی ببینی فقط در کابینتو میشه عوض کرد یا نه. نرخش چجوری حساب میشه. 

اره ديدم عوض ميكنن ولي اگر داخلش فلزي باشه بد ميشه قيمتشو نميدونم

🌹من به معجزه ها اعتقاد دارم 🌹خدايا خودت ميدوني چه چيزهايي در دل دارم خودت ختم به خيرشون كن❤️
اره ديدم عوض ميكنن ولي اگر داخلش فلزي باشه بد ميشه قيمتشو نميدونم

نه عکسش گذاشتم

خانومایی که زندگی زناشوییتون سرد شده حتماااا یه سر به تاپیک اسکرین شات پیام های  منو شوهرم بزنید و فایل صوتی کلید مرد دکتر حبشی رو دانلود کنید و گوش کنیدو عمل کنید بهش و عشقو برگردونید به خونه هاتون❤ برای همه چیز درمانی هست به جز مرگ پس هرگز نا امید نشید❤😍❤

من ممبران زدم كلي هم پولش شد اما كارمو ناقص زده بغل ظرفشوييم باز مونده باهاش ب مشكل خوردم😒قراره تشريف بياره درست كنه

آرزو کن که آن اتفاق قشنگ بیافتد✨رویا ببارد🌦دختران برقصند💃 قند باشد🧁بوسه باشد💋خدا بخندد🤍به خاطر ما که کاری نکرده‌یم💚🤞🏻من تا آن روز چشم به در خواهم دوخت🕊
خیلیا سفید میزنن کابینت رو ولی من احساس میکنم خیلی سرد میشه  کابینتا یی که دو رنگه چی مثلا قهو ...

قهوه اي و كرم چه ربطي ب ابي نفتي داره😐

آرزو کن که آن اتفاق قشنگ بیافتد✨رویا ببارد🌦دختران برقصند💃 قند باشد🧁بوسه باشد💋خدا بخندد🤍به خاطر ما که کاری نکرده‌یم💚🤞🏻من تا آن روز چشم به در خواهم دوخت🕊
عزیزم ما های گلاس ترک زدیم میشه نظر بدی؟

زیباس ولی به نظر من یه ارگ شیک کم داره و کابینت های زمینی یه دست تیره هستن

💖 آرزوهای قشنگتون واقعی بشه💓.
2706