1421
1363

اگه میشه عکس کابینت خوشگل خونه خودتون یا کابینتا یی که دیدین برام بفرستین یا پیشنهاد بدین چه رنگی بهتره 

پرده هم همینطور

مرسی

واسه خوشبختیم صلوات بفرستین😍

بستگي به بودجتون داره عزيزم كه چه جنس كابينتي بخواي بزني

ارغوان شاخه هم خونِ جدا مانده من💜                                           📝                                                                                        انگليسي ها ضرب المثلي دارند كه در آن مي گويند:               كسي كه فقط لندن را ديده باشد،لندن را هم نمي شناسد؛بايد پاريس،رم و برلين را هم ببيني تا بگويي لندن شهر خوبيست يا نه!                                                                        تك منبعي بودن انسان را متعصب و خشك بار مي آورد و عمق فهم را به طرز عجيبي كاهش مي دهد   ..

مامانا من همیشه از این فروشگاه پوشک میخرم و خیلی راضیم 

قیمتاش هم عالیه 

حتماسر بزنید پشیمون نمیشید

1401

بستگی داره ممبران شیکه و گرون های گلاس بد نیس قیمتشم کمتره 

خانومایی که زندگی زناشوییتون سرد شده حتماااا یه سر به تاپیک اسکرین شات پیام های  منو شوهرم بزنید و فایل صوتی کلید مرد دکتر حبشی رو دانلود کنید و گوش کنیدو عمل کنید بهش و عشقو برگردونید به خونه هاتون❤ برای همه چیز درمانی هست به جز مرگ پس هرگز نا امید نشید❤😍❤
1444
کابینت آشپزخونه من سفید و نقره ایه و وسایلمم نقره ای خیییلی زیبا و دلبازه

وای بنظرم نقره ای تیره میکنه

چطوری میگی دلبازه

عکساشو تو اینستا دیدم خیلی دلگیرو تیره س

میشه واسم صلوات بفرستید و دعاکنید زودتر بتونم برم سرخونه زندگیم😊❤
حالا شما نظر بدین فک کنید بودجه مون در حد متوسط

خیلی فرقشه عزیزم ممبران و های گلاس و ام دی اف 

خانومایی که زندگی زناشوییتون سرد شده حتماااا یه سر به تاپیک اسکرین شات پیام های  منو شوهرم بزنید و فایل صوتی کلید مرد دکتر حبشی رو دانلود کنید و گوش کنیدو عمل کنید بهش و عشقو برگردونید به خونه هاتون❤ برای همه چیز درمانی هست به جز مرگ پس هرگز نا امید نشید❤😍❤

من ممبران سفيد زدم

ارغوان شاخه هم خونِ جدا مانده من💜                                           📝                                                                                        انگليسي ها ضرب المثلي دارند كه در آن مي گويند:               كسي كه فقط لندن را ديده باشد،لندن را هم نمي شناسد؛بايد پاريس،رم و برلين را هم ببيني تا بگويي لندن شهر خوبيست يا نه!                                                                        تك منبعي بودن انسان را متعصب و خشك بار مي آورد و عمق فهم را به طرز عجيبي كاهش مي دهد   ..
1396
دارم اگه پیج خاصی سراغ دارین بهم بگین

به سبک بقیه خونتم بستگی داره های گلاس زیاد به کلاسیک نمیاد

چرا اینجوری ساخته؟

1331