1421
1411
عنوان

برای کابینت آشپزخانه و پرده نظر بدین

| مشاهده متن کامل بحث + 2066 بازدید | 138 پست
مبارکت باشه قشنگه

مرررسي

ارغوان شاخه هم خونِ جدا مانده من💜                                           📝                                                                                        انگليسي ها ضرب المثلي دارند كه در آن مي گويند:               كسي كه فقط لندن را ديده باشد،لندن را هم نمي شناسد؛بايد پاريس،رم و برلين را هم ببيني تا بگويي لندن شهر خوبيست يا نه!                                                                        تك منبعي بودن انسان را متعصب و خشك بار مي آورد و عمق فهم را به طرز عجيبي كاهش مي دهد   ..

منم مطبخ دارم پس نظر اکثریت با رنگ سفید هس

کلا به نظرتون یه رنگی انتخاب نکنم که به تن رنگ حال خونمم بیاد یا کلا کاری به حال نداشته باشم؟ 

واسه خوشبختیم صلوات بفرستین😍

یکی دیگه از خصوصیات پوشک مای بیبی  تعویض آسان و راحت

برای تعویض پوشک پول-آپ به راحتی می تونین از دوخت کناری، پوشک رو پاره کنید و با استفاده از چسب دورانداز بهداشتی که در پشت  قرار داره اون رو بپیچید و دور بیاندازید.

برای اطلاعات بیشتر به اینستاگرام ما سر بزنید

1390
من ممبران زدم كلي هم پولش شد اما كارمو ناقص زده بغل ظرفشوييم باز مونده باهاش ب مشكل خوردم😒قراره تشر ...

شماها ک ممبران میزنین فکر تمیز کردنش هستید. درز و ... زیاد داره

بدست اوردن هیچ چیزِ دنیا، ارزش از بین رفتن آرامشم را ندارد؛ من فقط به داشتن آرامش فکر میکنم.
اره سوال منم هس کلا با والان خوبه یا بدون والان؟ 

کسی نظری نداره که

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤
1376

وای منم مشکلم با ممبران همینه. نمیشه تمیز کرد. باید با فرشچه آدم تمیزش کنه. و شلنگ   

میشه لطفاً برام دعا کنید، یه مشکل پیچیده ی خانوادگی دارم و اینکه میخوام مامان شم. مرسی
اخه من اصلا رنگ تیره برا خونه دوسندارم،فقط سفید میپسندم،الان کل وسایل خونم سفیده، سلیقیه،

من فکر میکنم اون فضا یکمی بی روح شده خیلی روشنه

کلا خونم فضایه روشنی داره پر نوره حسابی، وسایل آشپزخونمم سفیده

من عاشقم  عاشق این دنیایه دیوانه  
من فکر میکنم اون فضا یکمی بی روح شده خیلی روشنه کلا خونم فضایه روشنی داره پر نوره حسابی، وسایل آشپز ...

کابینتای سفید هم به نظرم تمییز کردنشون سخته آخه حتی اگه مطبخ هم داشته باشیم بازم یه مقدار آشپزخونه کثیف میشه منظورم اینه که رنگ سفید یه لکه کوچیک هم روش زود مشخص و ضایع هس

واسه خوشبختیم صلوات بفرستین😍
1427

عزيزم گفتم كه 

من مطبخ دارم كه كابينتش ام دي افه گاز و سينكم اونجاست

اصلا چربي و بخار به سكت كابينت هاي ممبران نمياد 

فقط خاكه ك تميز كردنش ي دستمال ميخواد همين 

كه اگه هر چي ديگه هم ميزدم بايد براي پاك كردن جاي دست و لكه ها همين دستمال رو ميكشيدم

ارغوان شاخه هم خونِ جدا مانده من💜                                           📝                                                                                        انگليسي ها ضرب المثلي دارند كه در آن مي گويند:               كسي كه فقط لندن را ديده باشد،لندن را هم نمي شناسد؛بايد پاريس،رم و برلين را هم ببيني تا بگويي لندن شهر خوبيست يا نه!                                                                        تك منبعي بودن انسان را متعصب و خشك بار مي آورد و عمق فهم را به طرز عجيبي كاهش مي دهد   ..

من به شخصه طرح و رنگ چوب رو بیشتر میپسندم به هر سبکی که سنتی چه مدرن خونه میاد ولی رنگ ها مثلا سفید مشکی نزن چون تضاد به خصوصی دارن زود خسته میشی مثلا هر رنگ راکه خواستی ترکیبی بزنی سعی کن تضاد بین رنگ ها زیاد نباشه مثل سفید طوسی یا قهوه ای . نسکافه ای 

سلام جگرم 😍✋                                                                                                                                                                                                                                                                                         من عادت دارم به اعضای بدنم سلام بدم 😄سلام کبدم 😁

یه چیز دیگه اگه خواستی ام دی اف انتخاب کنی سعی کن یکم طرح روشون باشه اگه آدم وسواسی هستی آخه جای دستت روشون نمیمونه

سلام جگرم 😍✋                                                                                                                                                                                                                                                                                         من عادت دارم به اعضای بدنم سلام بدم 😄سلام کبدم 😁