2737
2734

دیشب موقع زدن سوپرفکنم دیدم که آمپولم بیرون مونده و یادم رفته بزارمش یخچال کلی استرس گرفتم و زنگ زدم به مطب منشی چند بار قطع کرد گوشیرو بعد که جواب داد ازش سوالمو پرسیدم که این فاسد میشه یا نه گفت یه ساعت دیگه زنگ بزن منم باید سر ساعت دارومو میزدم هر چی اصرار کردم نرفت از دکتر بپرسه ؛ بعدش منم دارورو انداختم رفت و شوهرم رفت برام خرید دوباره ؛ حالا امروز رفتم مطب قضیه رو به دکتر تعریف کردم میگه میزدی همونو فاسد نمیشه ؛ بعدش به منشیش چرتوپرت گفت که چرا نیومدی بپرسی ازم و باید خسارت مریضنو بدی منم دیگه دلم نیومد ازش پول آمپولمو بگیرم گفتم منشیه گناه داره؛ ولی جواب ندادناش خیلی عصبیم میگنه؛ به نظرتون کار درستی کردم؟؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
یعنی انقدر ک این منشیا ادا دارن دکترا ندارن 😐😬 فکر کردن چ خبره😑

وای اره😒

هر چه اید به سرم  باز بگویم گذرد                                     حیف ازین عمر     که با می گذرد، می‌گذرد    💔💔
ولی دلم نیومد پول بگیرم ازش ☹️

ولی اون دلش اومد با روح و روان و مال یه مریض بازی کنه.تقصیر همسر شما چی بود که تو این گرونی به خاطر سهل انگاری منشی دوباره هزینه کنه؟

بعضیا واقعا جونشون در خطره اون لحظه

کاش بعضیا مثل ایم منشی یاد میگرفتن آدم هر شغلی رو که انتخاب میکنه مهم نیس که چی باشه و حقوقش چقدر باشه باید وظیفه اش رو درست انجام بده

ولی اون دلش اومد با روح و روان و مال یه مریض بازی کنه.تقصیر همسر شما چی بود که تو این گرونی به خاطر ...

وای اینجوری میگی آتیشم شعله ور میشه میگم عجب غلطی کردما کاش پولرو میگرفتم تا به قول شما تنبیه میشد ؛ واقعا خیلی عصبیم کرده بود

2706