2410
2553
عنوان

دلم گرفته ازشون

| مشاهده متن کامل بحث + 181 بازدید | 30 پست
خونه ای که بنام خواهرش هست

اوووف اونم خونه رو هم نمیدونی ک

اینا ب هیچکدوم از فامیلاشون نگفتن خونه رو اینجوری خریدن

گفتن دومادشون خودش خریده

حالا اخلاقشونم یجوره ک مطمینا بعد طلاقم باز پشت دوماده ان و نمیگن فلان شد... میگن خونه رو داد ب خواهرشوهرم و کلا خیلی دوماده رو در هر حالی بزرگ میکنن

مـَن مطمینــم تــــو هــوامو داری ...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

حق با شما و شوهرته.شوهرت با پدرش حرف زده؟

نه اصا

گاهی شبا خوابش نیمبره من میخوام ارومش کنم و میگم مهم نیست و... ولی اروم نمیشه... اخرشم میگم خوب برو اروم بهشون بگو اینجوری و تو دلت چیه... میگه بگم عذاب وجدان میگیرن و ...

2720
خب برین بگین مایه خونه ای رو پسندیدیم روی قول شما هم حساب کردبم

والا با پول اون باغ تنهایی نمیشه خونه گرفت.. مام فعلا خالیم ک چیزی روش بزاریم...

بعدم همون اول کار پدرشوهرم ب شوهرم گفت این کارو میخواد بکنه.. اونم نه حالت اینکه نظرخواهی باشه... حالت اینجوری ک اینکارو انجام شده بدونین

از جریان گذشته...چه آدمای خوبی ان اینقدر به فکر حق و ناحق ان...هرکس دیگه ای باشه تو این شرایط از داماد طلاقی انتقام میگیره...ولی خب جایی که پسرشون هست دامادشون نیست...نباید حق فرزندی پسرو ضایع کنن...ولی الان شرایطشون به لحاظ روحی خوب نیست فکر و تصمیم گیری براشون سخته...شمام میگی باهات خوبن خودتو تو این جریان دخالت نده که بگن نگا تو این موقعیت درکمون نکرد و نمک رو زخممون شد...شوهرتو بنداز جلو...خودتو قاطی نکن...انشاالله خدا اینقـــدر به خودتون بده که محتاج بنده هاش نباشین دوستم🌹

هرچه تبر زدند مرا...زخم نشد جوانه شد
2714
اگه خوب بود دومادشون پس چرا دخترش طلاق میخواد؟😆

والا الان نمیدونم چطوری میخوان ب فامیلاشون بگن...

دومادشون ادم مزخرفی بود واقعاااا

سر ازدواج منو شوهرم کلا چندسال با شوهرم قهر بود ک چرا به حرف من گوش نکردی بری فلانی رو بگیری و ...

و حتی عقدمونم ب زور و گریه گذاشت خواهرشوهرم بیاد

خیلی اذیت کرد بنده خدا رو 

ولی پدرشوهر و مادرشوهرم حسابی دوستش دارن و بهش پر و بال میدن

حق گرفتنی عزیزم حرص خوردن فایده نداره  شما دارید تاوان زندگی ناموفق دختره رو می دین یه کم جدیت ...

والا من اصا حس نمیکنم این حقمون باشه میگم دارایی خودشونه... ولی خوب تو رسم و رسومات شوهرم اینا اینجوریه ک پدرپسر براش خونه باید بخره و همین چندسالم ک ما مستاجریم فامیلاشون ب پدرشوهرم تیکه میندازن ک هنوز واسه پسرت خونه نخریدی و اینا

از جریان گذشته...چه آدمای خوبی ان اینقدر به فکر حق و ناحق ان...هرکس دیگه ای باشه تو این شرایط از دام ...

اوهوم

والا من اصا چیزی نگفتم

و مخالفم شوهرمم بخواد چیزی بگه ولی خوب خیلی ناراحتم...

معمولا خانواده ها اگه وسعشون برسه اول برای پسرشون خونه میخرن دیگه ... ولی اینا

والا الان نمیدونم چطوری میخوان ب فامیلاشون بگن... دومادشون ادم مزخرفی بود واقعاااا سر ازدواج منو ش ...

اگه زیاد تعریف دومادشون رو میدن نمی گن الان که دخترمون جدا شده میگن مشکل از دخترشونه چون خودشون میگن دومادشون خیلی خوب بوده

اگه زیاد تعریف دومادشون رو میدن نمی گن الان که دخترمون جدا شده میگن مشکل از دخترشونه چون خودشون میگن ...

دقیقا امروز خواهرشوهرم محضری جدا شدن

ولی به هیچکییییی نگفتن حتی از قبلشم 

هنوزم ک هنوزه و جدا شدن پیش فامیلاشون پیش بیاد باز خوبیشو میگن

منم موندم واقعا چجوری میخوان بگن جدا شدن

2706