2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
البته اگه کسی جواب بده

من از یه دوستام پرسیدم گف هی سوالای تکراری ازت میپرسن ک کلافه ت کنن ببینن واکنشت چیه

یا در مورد انگیزه ت واس معلمی و سوالای روانشناسی در مورد موقعیتای مختلف توی کلاس میپرسن .بعدم عقیده و سیاسی میپرسن ک باید بگی من بیطرفم

خسته تر از آنم که بگویم به چه علت 😪😴
آره رفتم توو سایت اسممو فرستاده بودن ولی هنو زنگ نزدن .خیلی هم استرس دارم .تو چی؟

ای وای زنگت نمیزنن که باید بری تو سایت ببینی روز مصاحبت چه روزیه

ای به قربان وجودی که وجودم ز وجودش به وجود آمده است
نه هنوز نوبتم بعد از ظهره شما هم دعوت به مصاحبه شدی؟

من آره..ولی گفتن بهمون پیام میدن کی بریم

باید از سمت خدا معجزه نازل بشود...                                        تا دلم،باز دلم،باز دلم،دل بشود...
آره رفتم توو سایت اسممو فرستاده بودن ولی هنو زنگ نزدن .خیلی هم استرس دارم .تو چی؟

خواهر من برو ببین کی مصاحبت هست از پنجم شروع شده برو مدرسه مدارکت رو بگیر و آماده کن ک بری برا ی مصاحبه،

السلام علیك یا بقیَّةَ اللّه  "عجّل اللّه تعالي فرجه"      به جمعِ 👈مشق انتظار 👉 بپیوندید.
ای وای زنگت نمیزنن که باید بری تو سایت ببینی روز مصاحبت چه روزیه

نوشته شنبه ولی چون متقاضی زیاده باید ساعت دقیقشو خودشون اعلام کنن.ب بقیه هم زنگ زدن من این چند روز کلی پیگیر کاراشم

خسته تر از آنم که بگویم به چه علت 😪😴
2706