2703
2553
عنوان

وجود پروتئین در ادرار در بارداری

71395 بازدید | 17 پست
سلام دوستای خوبم من امروز اولین روز هفته 31 بارداری رو شروع کردم
به خاطر سابقه عفونت ادراری هفته پیش آز کشت ادرار دادم که جلوی پروتئین ادرارم نوشتهtrace
ورم ندارم و افزایش وزنم هم نرماله و فشارم هم دیروز 10 روی 6 بود
حالا این traceچه معنی میده؟؟خطرناکه؟؟؟میترسم یه موقع دچار مسمومیت بارداری بشم:(
اگه کسی اطلاعاتی داره ممنون میشم راهنماییم کنه
خدا جونم ممنون که منو دوباره لایق مادر شدن دونستی،کوچولوم رو به تو سپرد م و بیمه 
سلام آوین جان
مسمومیت بارداری باید از این 3 علامتی که گفتی حداقل دو تا از آنها وجود داشته باشه که مسمومیت بارداری بشه .امیدوارم که به سلامتی هفته های باقی مانده رو بگذرونی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
آوین جان دفع پروتئین در بارداری طبیعیه......اگر خیلی بالا باشه و به همراه فشار بالا و ورم همراه باشه خطرناکه......برای تو ننوشتن چه اندازه دفع پروتئین داری...شاید نرمال باشه
سرنوشت را کی توان از سر نوشت...
مرسی مامانای مهربون
مامان تیما جون مطمئنی طبیعیه؟؟دیشب دکتر گفت یه مقدار پروتئین دیده شده و گفته بعد از اتمام داروهام برای عفونت ادراری دوباره آز بدم
خیلی نگرانم
من فشارم تو این مدت از 10 بالاتر نرفته
زهراگلی جون شما چطوری متوجه شدی؟؟؟
خدا جونم ممنون که منو دوباره لایق مادر شدن دونستی،کوچولوم رو به تو سپرد م و بیمه 
سلام بچه ها من خانومم حامله ست تو هفت ماهگیه یه خورده پاهاش ورم کرده بود رفت دکتر برای آز ادرار نوشت پروتئین ادارار 195 میل بود دکتر گفت باید مواظب باشی مشکوک به مسمومیت حاملگی هستی نظر شما چیه لطفا کمکم کنید
سلام بچه ها من حامله هستم تو هفت ماهگیم یه خورده پاهام ورم کرده بود رفتم دکتر برام آز ادرار نوشت پروتئین ادارار 195 میل وفشارم 12 رو 8 بود دکتر گفت باید مواظب شم مشکوک به مسمومیت حاملگی هستی نظر شما چیه لطفا کمکم کنید
2714
سلام خانوما.من تازه وارد 7 ماهگی شدم.فشارم همش بالاست و دارو هم می خورم.ورم هم کردم.تازه از ادرار 24 ساعته دادم.فکر می کنید من علایم مسمومیت بارداریو دارم؟خیلی نگران زود به دنیا اومدن فرزندم هستم.
من دفع پروتیینم 3 مثبت بود ولی فشارم از 11 بالاتر نرفت مثل عروسک باد کرده بودم خیلی ورم داشتم دکترم گفت مشکلی پیش نمیاد ولی برای اطمینان خودم تحت نظر دکتر کلیه بودم و هر ماه آز میدادم خداروشکر زایمانم هم به موقع بود
2706