2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

دختر من ده ماهشه سعی میکنم زود بخوابه ولی زودش ۱۲:۳۰😑 البته خودم دیرتر میخوابم و حدودای ۱۱ هم از  خواب بیدار میشه 

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
خدا نگهش داره عزیزم.. واسه شیرم بیدارش میکنی؟؟

ممنون فدات شم اره عزیزم خودش چند بار بیدار میشه شیر میخوره دوباره میخوابه

2738

من دخترم هفت ماه و یازده روزشه تو این هفت ماه خیلی تلاش کردم ک کم نیارم ولی امشب واقعا برای اولین بار از بچه داری خسته شدم حتی نمیتونم یه حموم برم دخترم خیلی بهم وابستس حتی اگه از تو حال برم تو اتاق پشت سرم چهار دست و پا میاد گریه میکنه خیلی خسته شدم شبا هم یک و دو میخابه ک دیگه خواب از سر من میپره مجبورم تا سه چهار بیدار باشم 

میشه برا صلوات بفرستید محتاجم ب دعاهاتون    
ای جونم،خدا حفظش کنه واست عزیزدلم.. واسه منم دعا کن نینیم سالم بیاد بغلم🙏❤️😍😍

مرسی مهربونم

خدا نی نی شما رو هم حفظ کنه براتون ، چشم عزیزم‌۱۴تا صلوات میفرستم ان‌شاءالله که سالم و به راحتی بیاد بغلت گلم💟💟😘😘

عزیزدلمییییی ..مرسی عشقممم با اون دل پاکت😍❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

قربونت بشم خدا کنه واقعا دلم پاک باشه لطف داری عزیزم😘😘💟💟😘😘

من دخترم هفت ماه و یازده روزشه تو این هفت ماه خیلی تلاش کردم ک کم نیارم ولی امشب واقعا برای اولین با ...

الهی 

خداحفظش کنه برات 

من صبح ها معمولا پیش مامانمم نگه میداره پسرمو میخوابم یا بیرون کاری داشته باشم کلاسی جایی برم 

مشکلم شباس که اذیتم میکنه نمیخوابه

دختر من ده ماهشه سعی میکنم زود بخوابه ولی زودش ۱۲:۳۰😑 البته خودم دیرتر میخوابم و حدودای ۱۱ هم از&nb ...

۱۲.۳۰ خوبه بازم 

من تا ۲نصف شب بیدارم معمولا 

2706