1600
1605

چندین سال همش بد بیاری دارم تا الان همش تلاش کردم زندیگیم بهتر بشه مثل اینکه عالم وآدم مبخوان به زانو در اومدنمو ببینن

تنوع بالای محصولات ویژه مادر و کودک با تخفیف های استثنایی در فروشگاه اینترنتی پیلوا  ، 

در هر نقطه از ایران هستید خرید کنید و درب منزل تحویل بگیرید .

1522
خیلی بده منم سالهاست دارم دست وپا میزنم عالم و آدمم حقارتمو دیدن نمیدونم خدا دیگه کی میخواد بلندم کن ...

من تا حالا خم به ابرو نیاوردم ولی دیگه .. بعد فوتش بخاطر دخترم با برادر شوهذم ازدواج کردم اونم مریض از آب دراومد

من تا حالا خم به ابرو نیاوردم ولی دیگه .. بعد فوتش بخاطر دخترم با برادر شوهذم ازدواج کردم اونم مریض ...

خدایا بندهاتو نمیبینی یا میخوای دقشون بدی؟ 

خدایا تمام زندگیمو به دستهای تو سپردم پس مواظب عزیزام باش 
8

سه سال پیش به هر مصیبتی بود درمانش کردیم الان دوباره عود کرده بخاطر مشکلاتم خونه مو اجاره دادم طبقه پایین مامانمینه نشستم حالا اونا لازم دارن خونه رو شوهرم مریضه  مرخصی گرفتم خودم جابه جا بشم مستاجره پا نمیشه

موندم چکار کنم مرخصی و گرفتم نشستم خونه حالا التماس مستاجر که پاشو میگه ماداریم از هم جدا میشیم من و به همدیگه پاس میدن شما بگبن چکاذکنم چهار ماه اجاره نداده گفتم گرونیه عیب نداره از پول پیش کم میکنم ولی حالا داره اذیتم میکنه

ببخشید اینو میگم میدونم میدونی ولی بعضی وقتا تو فشار زندگی آدم فراموش میکنه. سوره یس بخون خیلی خیلی خیلی مشکلاتت رفع میشه وآروم میشی. یه دعا هم هست تو اینترنته بزن پیدا میشه برای رفع بیماری مریض. باور کن در نهایت ناباوری خوندم و جواب گرفتم انشالله شمام جواب بگیری 

ببخشید اینو میگم میدونم میدونی ولی بعضی وقتا تو فشار زندگی آدم فراموش میکنه. سوره یس بخون خیلی خیلی ...

دیگه خداهم یادش رفته منو هر چقدر من تحمل میکنم فشارو بیشتر میکنه

1523
چقدر طول میکشه؟

فکر کنم یه یه ماهی شایدم بیشتر طول بکشه. ببین وکیل نگیر خودت همه کارهای دادگاه رو انجام بده ازبس این وکیلها آشغالن برو دادخواست تخلیه بنویس ببر تمبر بزن تو همون دادگاه بایگانی که بشه باید بمونه نوبت که برات پیام میاد هر وقت نوبت دادگاه بشه بهت اطلاع میدن. .. بعدم دادگاه تشکیل میشه 

اطلاع داری چقدر طول میکشه حکم بدن

بستگی به کارهای دادگاه داره بعضی وقتها زود نوبت میشه بعضی وقتها پرونده ها آنقدر زیادن میرن تو نوبت 

1578