2737
2734

سلام

خانما کسی خونش اپارتمانی هست؟؟ چاه دسشویی ما خیلی بو میده ..خیلی هم شستمش هرروز میشورم همه شوینده ها رو هم تست کردم ولی مشکل از چاهشه یه بوی خاصی مثل گاز میده😷😷😷

شنیدم ک کلا اپارتمانی ها اینجورین البته خونه بابامم اپارتمانیه ولی بو نمیده...میخواستم بدونم چیکار کنم ک بو نده؟؟؟

خیلی ب بو حساسم و سردرد میگیرم

کاش آدم ها مثل قورمه سبزی بودن،نصف روز میزاشتیشون تو یخچال و صدبرابر بهتر از قبل میشدن....⚠️در اثر هوس شبانه و قبول نکردن نام اینجانب نام کاربری ته دیگ با قورمه سبزی را برگزیدم لطفا از هرگونه فحش دادن پرهیز نمایید🌹🙂

چاه پره

ببین چندسال ساخته

ببین همسایه هاتونم بو نیشنون؟

اگه ازم بپرسن مهم ترین چیزی که توزندگی یادگرفتی چیه؟میگم اگر هرجای زندگی حالت با کسی یا چیزی خوی نبود ترکش کن...میگم هیچ چیزی توزندگی مهم ترازحال خوبت نیس...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

توالتتون از اون در پوش سفیدا داره؟

آهای غمی که مثله یه بختک رو سینه من شده ای آواره    از گلوی من  دستاتو بردار، دستاتو بردار  از گلوی من از گلوی من دستاتو بردار ، دستاتو بردار      💔 جای خالیت تو قلبم یه سوراخه عمیقه ،بابایی💔                    

عزيزم ضدعفوني كننده سطوح بخر با آب مخلوط كن تو اسپري بريز.هرشب قبل خواب اسپري كن كف دستشويي و سنگش را.ميتوني در روز چندبار اسپري كني خيلي موثره

لاحول ولاقوه الا بالله العلی العظیم
2738
فكر كردم ته ديگ با قرمه سبزي تو اپارتمان درست كردي به مشكل خوردي😂

😂😂😂😂خسته نباشی

کاش آدم ها مثل قورمه سبزی بودن،نصف روز میزاشتیشون تو یخچال و صدبرابر بهتر از قبل میشدن....⚠️در اثر هوس شبانه و قبول نکردن نام اینجانب نام کاربری ته دیگ با قورمه سبزی را برگزیدم لطفا از هرگونه فحش دادن پرهیز نمایید🌹🙂
چاه پره ببین چندسال ساخته ببین همسایه هاتونم بو نیشنون؟

نمیدونم شاید ۶ یا ۷ نهایتا

جالبه خونه منم مث خونه شماست ولی واقعا منم راه حلی پیدا نکردم تا حالا...اسم کاربری تو ک خوندم دل ضعفه گرفتم...آزار داری آخه مگه دختر ؟؟؟!!!!😩😩😩😩

هان مشو نومید چون واقف نه ای از سرّ غیب 🌹🌹🌹   باشد اندر پرده بازی های پنهان غم مخور🌹🌹🌹🌹🌹
فکرکردم سوالتون دررابطه باته دیگ وقرمه سبزیه

نه اونو ماهرم توش😍😊

2706