2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیز 

۱. به اندازه کافی بخواب، چون‌ دو تا هورمون کنترل وزن و اشتها در خواب تنظیم میشن. 

۲. آب بیشتری بنوش. مخصوصا ناشتا آب ولرم. خیلی وقتها که فکر میکنیم چیز شیرین میخوایم در واقع تشنه هستیم. و در مورد آب ناشتا هم گوگل کن پر از فوایده.

۳. استرس و اضطراب رو از خودت دور کن. استرس باعث ترشح هورمون هایی میشه بدن احتیاج به قند زیادی پیدا میکنه. 

۴. هر وعده غذایی رو یه کم کمتر کن. مثلا وقتی برنج میکشی ۱۰ قاشق بریز و بیشتر نریز. و غذا رو خیلی بیشتر بجو. 

۵. هیچ وقت گرسنگی به خودت نده. گرسنگی کشیدن خیلی باعث چاقی میشه. و صبحانه خوردن خیلی کمک به لاغری میکنه. و سبزیجات به خاطر فیبر که داره باعث هضم بهتر و لاغر شدن میشه. 

۶ چیز تکراری اینکه ۲۰ دقیقه پیاده روی سریع. 

2731

وای خدا من دو روز خودمو ول میکنم فوری لاغر میشم مجبورم همش چیزهایی که چاق میکنه بخورم ولی میلیمتری وزنم میره بالا درست بر عکس استارتر منم دیگه خسته شدم از بس همه گفتن غذا بهت نمیدن چرا اینقدر لاغری چقد بد شده لاغر شدی چرا...😫😫😫

میشه برای شادی روح پدر و مادرم یک صلوات بفرستید مظلوم از این دنیا پر کشیدن  
توروخدا بگو چه طوريه

دختر خوب با رژیمای سریع خودتو داغون نکن شمادوتا بچه داری بلایی سرت بیاد میخوای چیکار کنی 

این رژیما به درد شما نمیخوره برای ورزشکارا خوبه که میخوان رو وزن باشن 

یا کسی که مهمونی مهمی پیش رو داره 

چون بعد ول کردن رژیم دوبرابرش برمیگرده 

یا برو پیش دکتر خوب یا اگه کسی تو این سایتا میشناسی که رژیم تضمینی میدن بدون بازگشت کمی هزینه کن در عوض سر صبر وزنت پایین میاد 

وبدون بازگشته 

2738