2726
عنوان

کار در منزل با درامد عالی چطور میشه؟!

| مشاهده متن کامل بحث + 849 بازدید | 54 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

خودت تاالان چقد درامد داشتی ازش

اول اینو بگو 

من بلوچم   زبانم بلوچی  لباسم بلوچی  فرهنگم بلوچی  وطنم ایران  مکران بلوچستاااان 😍افتخارم اهل سنتم😍داداشای عزیزم خیییییلی زود رفتین هنوز باورندارم رفتنتونو هنوزم از  گوشه گوشه خونم صدای خنده هاتونو میشنوم باورندارم دگه نیستین تا باهم کل کل کنیم بعد تو کی بگم خودشیفته به کی بگم هندونه نزار برام سنگینن و... آخ خدایا راضیم برضایت کاری بجز صبر نداریم خیالم  راحته اونجا جاتون خوبه آخه شما خییلی خوب بودین حافظ قران و... بودین  مطمعنم خدا خلاف وعده نمیکنه الهی جاتون بهشت برین باشه  ......دعا میکنم خدا به هیییچ کی داغ عزیز نده اونم دوتا باهم 

شماره تون رو واتساپ یا خصوصی برام میفرستید!

من شمارو دعوت میکنم به یک اپیلیکیشن!!! با دعوت از دوستان افراد خانواده و حتی با اگهی زدن تو سایت های مختلف مثل دیوار و یا شیپور افراد رو دعوت میکنید!! به شما ازای هرنفر پورسانت داده میشه!با اون پورسانت میتونید شار ژ بخرید اینترنت بخرید و یا حتی درخواست کنید که به حساب تون واریزشه!! فقط و فقط دعوت کنید و زیر مجموعه گیری کنید 

بد ترین دعوا ، دعوا با اونیه که سرعت تایپش از تو بالاتره   اون تورو شسته پهن کرده   تو تازه نوشتی   احترام خودتو نگه دار    

جایگاه اول "کارآموز"

شمابانصب اپلیکیشن  "ا " و دعوت اولین نفر و بدست آوردن  ۱۰۰۰ تومان اعتبار وارد جایگاه "کارآموز" می شوید.

مجموع اعتبار این جایگاه ۱۵۰۰ تومان میباشد که به ازای هر دعوت موفق به تفکیک بدین صورت به اعتبار شما اضافه می گردد👇

دراین جایگاه بابت هردعوت موفقی که انجام می دهید بلافاصله به دوطرف (دعوت کننده و دعوت شونده) "۵۰۰ تومان" اعتبار واریز میشود.

"پاداش ارتقای" این جایگاه یعنی پاداش صعود به جایگاه دوم که با دعوتِ "۴ نفر"به صورت مستقیم میسرمی گردد، "۵۰۰ تومان" به ازای هر دعوت ومجموعا "۲۰۰۰ تومان" می باشد که در اولین روزکاری بعد از رسیدن به پله ی دوم به اعتبار شما اضافه می گردد

*پاداش طلایی* :

که یک پاداش تشویقی است برای افرادی که طی حداکثر "۳روز" موفق به جذب ۴ نفر به صورت مستقیم شوند که مجدد به ازای هر نفر ۵۰۰ تومان میباشد.

و مجموعا "۲۰۰۰ تومان" می باشد که اولین روزکاری و همزمان با پاداش ارتقا به اعتبارتان اضافه می گردد.

درنهایت شما با کسب مجموع اعتبار ۶۰۰۰ پاداش + ۵۰۰ هدیه ی نصب + ۵۰۰ اولین دعوت

مجموعاً ۷.۰۰۰ تومان

وارد جایگاه دوم خواهید شد😊

بد ترین دعوا ، دعوا با اونیه که سرعت تایپش از تو بالاتره   اون تورو شسته پهن کرده   تو تازه نوشتی   احترام خودتو نگه دار    

عزیزم ازاینکاراچیزی درنمیاد ازماگفتن بودبرودنبال یک مهارت وخیلی ام عجله نکن که شما بخوای نون اورباشی هم همسرت غیرت کاریش جریحه دار میشه هم خانواده اش پرو میشن فعلا شما توعقدی ومستقل نشدی اینکاراروهم نکن به گوششون برسه فکرنکنم جلوه خوبی داشته باشه

نيما يوشيج درتولدیک سالگی فرزندش نوشت:فرزندم يك بهاريك تابستانيك پائيزو يك زمستان را ديدياز اين پس همه چيز دردنیاتكراري است،به جز مهربانی🌹
2706