1662
1605
عنوان

خیلی دلم میخواد درد دل کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 741 بازدید | 54 پست

من حرفی از غصه هام نزدم ولی شماها با اینحال درکم کردین و باهام همدلی کردین باهام صحبت کردین و سعی کردین ارومم کنین  ممنونم از همتون

مهربونای عزیزم

برای اولین بار حس کردم دوستانی دارم

@مستاجردنیا      

@باران_....      

@faris      

@stylishlady      

من حرفی از غصه هام نزدم ولی شماها با اینحال درکم کردین و باهام همدلی کردین باهام صحبت کردین و سعی کر ...

ایشالله مشکلاتت حل بشن و دلت آروم بگیره  گلم تو تنها کسی نیستی که مشکل داره  اما  سعی کن با عقل و درایت و تحمل راه حل مشکلت و پیدا کنی اصلا آسون نیست اما همیشه  بد بهتر از بدتر است   دنیا به کامت باشه🌷🌷🌷

خدایا شکرت به خاطر سلامتی پسرم خودت هیراد منو از قضا بلا بیماری و چشم بد حفظ کن... آمین
من حرفی از غصه هام نزدم ولی شماها با اینحال درکم کردین و باهام همدلی کردین باهام صحبت کردین و سعی کر ...

عزیزم بعضی وقتا ادم دیگه نای حرف زدن نداره از شدت درد های گوناگون 

اونوقتاست که هر یک کلمه ش مشترکه بین صاحبین درد 

درد من و شما یکسان نبود ولی نمودش در ما عین هم بود 

فداتون ❤

.

اگه میخوای تا شب عید یه اندام ایداه آل داشته باشی

کلیک کن

عزیزم بعضی وقتا ادم دیگه نای حرف زدن نداره از شدت درد های گوناگون  اونوقتاست که هر یک کلمه ش م ...

بله دقیقا همینطوره علت درد یکی نیست ولی هردو دردمون یکی بود 💋

1660

ما همیشه هستیم عزیزم تو یه خدا داری که بی نیازت میکنه یادت نره

عزیزمی دوستم هم سن خودمی و اسمت مثله دوست صمیم  که برام خواهره صدفه خوش حال شدم اگه اندازه یه کوجولو غم هات کمتر شده باشه

بزرگ مرد تاریخ ایران ،سردار من ،حاج قاسم شهادتت مبارکت باشد سردار، ایرانم یتیم شد و طعم یتیمی را چشیدم 😭...لطفا برای شادی روح سردار شهید حاج قاسم سلیمانی یه صلوات بفرستین🌸
1665
عزیزمی دوستم هم سن خودمی و اسمت مثله دوست صمیم  که برام خواهره صدفه خوش حال شدم اگه اندازه یه ک ...

برای درد و دل کردن ادم ها اصرار نمیکنم چون هر ادمی فقط خودش میدونه که کی باید حرف بزنه با کسی هم اینکه خودمم دوست ندارم کسی برای درد و دل کردن باهام از اینکه درد دلمو بدونه اصرار کنه بهم ،هر وقت دلتون خواست و حس کردین میخواین با کسی صحبت کنین خوش حال میشم گوشی برای شنیدن باشم 😊🌹

بزرگ مرد تاریخ ایران ،سردار من ،حاج قاسم شهادتت مبارکت باشد سردار، ایرانم یتیم شد و طعم یتیمی را چشیدم 😭...لطفا برای شادی روح سردار شهید حاج قاسم سلیمانی یه صلوات بفرستین🌸
ما همیشه هستیم عزیزم تو یه خدا داری که بی نیازت میکنه یادت نره

چقدر دل نشین صحیت میکنی شما حس خوبی به آدم میدی😍