1662
1605
عنوان

خیلی دلم میخواد درد دل کنم

741 بازدید | 54 پست

چون بد جور دلم گرفته و نیاز دارم با یکی صحبت کنم ولی هر چی فکر میکنم حرفی برای گفتن ندارم 

چون خودم جواب همه ی لین احساسهای ناخوش ایند را میدونم و میدونم کسی مقصر نیست 

خیلی بده به حدی برسی که نتونی حق بجانب باشی و بدونی دیگران هم حقی دارن 

چقدر خوب بود فقط به خودم فکر میکردم و خواسته هام ولی متاسفانه هر جور نگاه میکنم مسایل چیزی نیستن که حتی بخوام عنوانشون کنم 

شاید بگین چقدر حرفام عجیبه ولی اینو فقط بگم بد جور نیاز به درد دل کردن دارم  خیلی خستم ..ولی 

هر چی فکر میکنم کسی را نمیتونم  مقصر بدونم و ازش بگم  وای به این زمانه و این خلقت و ناتوانی حالا که زندگی اینقدر سخته کاش توانایی ماهم بی انتها بود...

مامانا اگه دنبال یه آتلیه خوب هستین برای بارداری و نوزادی و غیره ...

ما ینجا کلی دکور قشنگ داریم به ما سر بزنید

1677
این حس و حال ها رو می فهمم فقط خودتی که می تونی خودت رو اروم کنی

اره دقیقا برا همینه به هر سمت میرم میبینم این درون منه که باید تغییر کنه ولی متاسفانه جسمم یاری نمیکنه من خیلی خستم

1668
خب عزیزم تو ک خودت میدونی مقصری پس اول از خودت شروع کنو خودتو اصلاح کن...خواستن توانستن....

نه نیاز به اصلاح نیست من خستم و ناتوان دیگه نمیکشم به عنوان یک زن هیچ وقت حامی نداشتم همیشه خودم بودم الان به جایی تو زندگی رسیدم که نیاز به ارامش و استراحت دارم ولی بدجور زندگی درگیرم کرده و شرایطش برام نیست

نه نیاز به اصلاح نیست من خستم و ناتوان دیگه نمیکشم به عنوان یک زن هیچ وقت حامی نداشتم همیشه خودم بود ...

تو مادری و قدرتمند ترین حامی

به نظر من که موجودی قدرتمند تر از یه مادر تو دنیا نیست

چند روز به خودت و ذهنت استراحت بده عزیزم هیچی تو این دنیا ارزش بهم زدن ارامشو نداره

اره دقیقا برا همینه به هر سمت میرم میبینم این درون منه که باید تغییر کنه ولی متاسفانه جسمم یاری نمیک ...

بشین رو یه برگه هرچی دلت میخواد هرچی تو ذهنته هرچی بهش فکر می کنی بنویس ذهنت رو خالی کن رو برگه بعد پاره اش کن یا نگهش دار و نخون یه ذره هم با خدای خودت خلوت کن باهاش حرف بزن حالت خوب میشه کم کم...شعر هم اگه روحت رو جلا میده بخون

1645