2703
2553
عنوان

ی دیقه بیاین

94 بازدید | 13 پست

بچه ها از آکوا استفاده کردین تا الان؟؟؟

ی سوال... شبیه خط چشم خطی میمونه یا مث سایه مشکی محو میشه؟؟ دوس ندارم محو شه؟؟

قیمتش حدودا چطوریاس؟

هر کی دره شه سه دره...امشو مه دل غصه دره...چرخ و فلک بازی نده...

من دوسال پیش یه بسته خریدم اون موقع ۵ تومن بود یه قلم دو طرفه  مخصوص خط چش خریدم با اون شد ۱۰ می خوای خط چش بکشی اگه  قلم خط چش مرطوب کنی خط چش عالی و خوش رنگی میشه ولی عین پودره دست بخوره یا عرق زیاد کنی میریزه ولی شستنش خیلی راحته پاک میشه 

من دوسال پیش یه بسته خریدم اون موقع ۵ تومن بود یه برس مخصوص خط چش خریدم با اون شد ۱۰ می خوای خط چش ب ...

ینی خطی میشه؟؟

یا یه حالت محوه؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
ن مرطوب کنی قلمشو عین خط چش پر رنگ و مشکی میشه زمستونا باهاش عالی میشه ارایش کرد ولی تابستون پخش میش ...

اهان قلمش چه شکلیه سر کجه یا سر صاف؟؟

میشه عکس بدی از قلمش؟؟

در کل خیلی بصرفه و خوب میشه خط چش کشید الان دوساله دارمش خط چش یه ماهه یا خشک میشه یا تموم ولی اینو ...

اهان منم دوستش دارم ژل خط چشم م خیلی خوبه

بین این دوتا موندممم

اهان قلمش چه شکلیه سر کجه یا سر صاف؟؟ میشه عکس بدی از قلمش؟؟

دوطرفه یه طرفش حالت قلمو داره یه طرف حالت کجه میشه راحت خط چش یا خط ابرو کشید  البته مدلای قلمو متفاوته تو بازار باید بگردی ببینی کدوم جواب میده خواهرم قلموی خط چش ماژیکی قدیمیشو شسته  رو می گیره با اون می کشه

2714
دوطرفه یه طرفش حالت قلمو داره یه طرف حالت کجه میشه راحت خط چش یا خط ابرو کشید  البته مدلای قلمو ...

میشه عکس بذاری؟؟

ژل رو تاحالا نشنیده بودم

کاسه ایه

اونم حیلی خویه ولی در حد۶۰.۷۰ تومنه

من خودم خط چشم استیلادر۶۰تومن خریدم....

ولی خیلی سنگینه کاملا ضد ابه میدونی چس میگم انگار هرروزی نیست ب مژه هام بخوره میچسبه اصن کنده نمیشه از این مهمونیاس