2733
2734

سلیقه ایه

امیدوارم .خدا اونی که از دلت میگذره و آرزوت هست رو برآورده کنه .حاجت دل منم بده و فرزندم به بالاترین سطح و مقطع در زندگی برسه و غرق در خوشبختی و شادی باشه و فردی موفق باشه .الهی آمین 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
چندسالته؟ کاش یه عکس از پوستت بذاری گندمی داریم تا گندمی. وضع موهات چطوریه؟ تا حالا دکلره کردی؟ خشک ...

من 30 سالمه موهام کوتاه پسررونه گندمی روبه تیره😀بله یه بار دکلره کردم موهام چربه

من 30 سالمه موهام کوتاه پسررونه گندمی روبه تیره😀بله یه بار دکلره کردم موهام چربه

من بهت مش با زمینه قهوه ای تیره و رگه های بلوند طلایی متوسط و کمتر بلوند پلاتینه طبیعی پیشنهاد می دم که شلوغ نباشه؛ بیشتر قهوه ایه زمینه معلوم باشه. 

من بهت مش با زمینه قهوه ای تیره و رگه های بلوند طلایی متوسط و کمتر بلوند پلاتینه طبیعی پیشنهاد می دم ...

ممنون عزیزم رفتم آرایشگاه بگم زمینه قهوه ای بامش بلوندطلایی؟یاپلاتینه؟

ممنون عزیزم رفتم آرایشگاه بگم زمینه قهوه ای بامش بلوندطلایی؟یاپلاتینه؟

بگو زمینه قهوه ای، هم بلوند طلایی متوسط توش باشه هم پلاتینه طبیعی و حتما تاکید کن که شلوغ کار نکنه. هم از مد افتاده هم سنتو الکی بالا می بره. 

2706