2737
2734
عنوان

کمک ،راهنمایی میخوام؟

47 بازدید | 6 پست

من از وقتی ازدواج کردم پریودام همیشه سی دو روز بوده،،یک سال وچهار ماهه اقدامم،،الان دوماه قرص لترزول و متفورمین خوردم  بار دار نشدم،ماه گذشته بیست و هشت روز پریود شدم این ماه م سر بیست و هشت روز ،،تنبلی تخمدان داشتم ،،،قبلا خیلی تو پریود ی درد می کشیدم طوری که باید میرفتم تو حیاط رو زمین داغ می نشستم همینجوری تا دو ساعت درد می کشیدم،،ولی این ماه لترزول نخوردم وفقط متفورمین خوردم با ویتامین ای و فولیک اسید،،الان م دوباره سر بیست و هشت روز پری شدم و درد م ندارم زیاد،،،بنظرتون تنبلی م بهتر شده؟؟؟؟الان شوهرم خورد تو ذوق ش فهمید دوباره پری شدم،عاشق بچه ست،،دکتر م برام عکس رنگی نوشته بود ولی نرفتم ماه گذشته،،میخام این ماه برم،،ولی دلم خوشه که دردم بهتر شده پریود م شده مثل زمان دختری م

فقط 31 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دلم تنگه خدایا!خودت آرامش م بده خودت نی نی بهم بده،،ممنون خدا جونم  
بهتره بری عکس رنگی رو و همینطور یه سونو واژینال بده

اره حتما میرم این ماه چون خودمم دیگه خسته شدم،آخه مشکل تنبلی من تنها نیست،همسر مم ده سال پیش واریکوسل عمل کرده،الانم میترسم دوباره اوت کرده باشه،ولی ازمایش اسپرم ش بد نبود

1
5
10
15
20
25
30
35
40

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره حتما میرم این ماه چون خودمم دیگه خسته شدم،آخه مشکل تنبلی من تنها نیست،همسر مم ده سال پیش واریکوس ...

ببین برای بارداری همه چیز فقط بحث تنبلی نیست شما اگه چیزای دیگه هم رعایت کنی به نتیجه میرسی، خیلی وقتی به مطب مراجعه کردن  من ایم پیشنهاد رو دادم و نتیجه گرفتن

2728
ببین برای بارداری همه چیز فقط بحث تنبلی نیست شما اگه چیزای دیگه هم رعایت کنی به نتیجه میرسی، خیلی وق ...

مثلا چی رو رعایت کنم؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دعوت  زدم تمایل دوس داشتی تایید کن

تایید کردم عزیزم

1
5
10
15
20
25
30
35
40