2726

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

چرته چرت

ببخشا یه جاخوندم موقه دسشویی حالت قطع و وصلی دسشویب کنین میفمی؟

میگف این یکم توش انگاری تاثیرداره

اگه ازم بپرسن مهم ترین چیزی که توزندگی یادگرفتی چیه؟میگم اگر هرجای زندگی حالت با کسی یا چیزی خوی نبود ترکش کن...میگم هیچ چیزی توزندگی مهم ترازحال خوبت نیس...
2728
واسه تنگ کردن نمیدونم ولی واسه کیست و عفونت ک عالیه.من امتحان کردم...موقع پریود یه عاااالمه چیز با خ ...

یارو گفت ۱۲ تا ۵۰ تومن ولی مارکش رو نگفت

شما هم اینجوری خریدی؟

شما استفاده کردی؟

شیاف؟

نه بابا چیه اینچیرا

اگه ازم بپرسن مهم ترین چیزی که توزندگی یادگرفتی چیه؟میگم اگر هرجای زندگی حالت با کسی یا چیزی خوی نبود ترکش کن...میگم هیچ چیزی توزندگی مهم ترازحال خوبت نیس...
فک گردم استفاده کردی جواب نگرفتی میگی چرته گیاهیه دیگه

اعتقاد ندارم

واژن عضوی نیس که تنگ بشه یا گشاد

فقط قابلیت شکلپذیری داره

[QUOTE=102726758]منم تبلیغش زیاد شنیدم..که واسه مشکلات دیگه هم خوبه...میشه گیاهشو دم کرد سرد که شد بریزی تو لگن بشینی 

نمیدونم چرا کسی استفاده نکرده ولی آقاهه خیلی تعریف میکرد

من کارم دارویی هست atar_bashi90  اینستاگرام ماریانا دارم

سلام الان که اینستا کلا نیست شما اینجا سفارش میگیری ؟ 

یه فرشته دارم که خیلی دوسش دارم 😍تو دلمه حس میکنم خیلی خشکله ولی ندیدمش هنوز 🙈من بهش میگم معجزه چون معجزه ی زندگی منه 🙈برای اینکه این خشکلم سلامت بیاد بغلم و اینکه همه ی منتظرا دامنشون سبز بشه اگه تونستید یه صلوات مهمونم کنید❤️🙏🏻
2706