2703
2553

من سرماخوردم ولی بدنم خیلی داغه فکر کنم تب دارم شوهرم رفته داروخونه گفته فقط میتونه استامینوفن300بخوره ولی میترسم تب یوقت برای بچه ضرر نداشته کسی تجربه نداره کمکم کنید😢😢😢😢

خدایاشکرت که منو لایق این لطفتت دونستی😍😍😍لطفا اگه دوست دارید برای سلامتی نی نی ام صلوات بفرستید 😊😊😊ممنون 

استامینوفن ساده اشکال نداره سعی کن تا خیلی کارد ب استخون نرسیده نخوری ولی من خوردم دکترم داده بود

اگه واسه رفع عطش آب بخوری کلی لذت میبری و حالت خوب میشه.اگه مسابقه آب خوردن باشه دو لیوان که بخوری دلت درد میگیره و هیچ لذتی هم نمیبری.زندگی هم همینه... زندگی‌تون رو به مسابقه و مقایسه تبدیل نکنید. میشه از لحظات، از همین حالا لذت برد...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

چررا دکتر نمیری؟

سر خود دارو نخور

خواهر من باردار بود دکتر بهش گفته بود با سوپ و میوه و آبنمک و این چیزا خودتو تقویت کن

افرادی هستند که مدام به حرف زدن ادامه می دهند بدون آنکه بدانند درباره چه و چرا صحبت می کنند، آنها به حرف زدن ادامه می دهند چون نمی توانند متوقف شوند، اگر از چرندیاتی که از ذهنتان می گذرد اندکی آگاه شوید و بدانید که واقعا چیزی برای گفتن وجود ندارد در سخن گفتن تردید می کنید، درباره سکوت نگران نباشید، به این دلیل نگران سکوت هستید که همه‌ی جامعه در حال حرف زدن هستند و شما هراس دارید، اما اگر درک کنید که سکوت واقعا چیست، چیزی پر ارزش برای گفتن خواهید داشت، اگر در سکوت خود عمیق شوید، کلامتان دیگر کلماتی تو خالی نخواهد بود، بلکه شکوه درونی تان را بیان می کند.@naghmegi
استامینوفن ساده اشکال نداره سعی کن تا خیلی کارد ب استخون نرسیده نخوری ولی من خوردم دکترم داده بود

تب ایرادی نداره برای بچه؟؟؟بیشتر از تبم میترسم یوقت عوارض نداشته باشه واسه جنین

خدایاشکرت که منو لایق این لطفتت دونستی😍😍😍لطفا اگه دوست دارید برای سلامتی نی نی ام صلوات بفرستید 😊😊😊ممنون 

یه آموزش تو تایپیکم گذاشتم امیدوارم کمکت کنه 

این مطلب اصلا تبلیغ چیزی یا کسی نیست تنها داستانی کوتاه از زندگی منه .من 31 سال عمرمه تقریبا روز خوش ندیدم یعنی دیدم اما همیشه از خودم متنفر بودم بقیه رو خوب می دیدم خودم رو داغون می دیدم همیشه همه از من بالاتر بودن همیشه افسردگی کامل داشتم هزاران هزار کتاب هم خوندم اما تاثیر نداشت روان پزشک رفتم اونم چند بار کمکی نکرد باهاشون صحبت می کردم می فهمیدم من خوبم تا اونا همشون مشکل دارن و وانمود می کنن ندارن . زندگی من شده بود روز و شب یه بار خیلی سنگین  از فشار و درد رو همراه خودم کشیدن تا با روش آلفا آشنا شدم اوایل خیلی خوب بود اما یه مدت زیاد که انجام دادم احساس کردم پرت شدم بیرون  .چون طولانی بود بقیه ش در لینک موجود در صحفه خصوصی منه 
2714
تب ایرادی نداره برای بچه؟؟؟بیشتر از تبم میترسم یوقت عوارض نداشته باشه واسه جنین

برو دکتر چون بهت انتی بیوتیک میده عفونت داشته باشی خطرناک تره بهشم بگو بارداری 

من هفته پنجم خیلی ناجور مریض شدم دکتر بهم انتی بیوتیک داد

اگه واسه رفع عطش آب بخوری کلی لذت میبری و حالت خوب میشه.اگه مسابقه آب خوردن باشه دو لیوان که بخوری دلت درد میگیره و هیچ لذتی هم نمیبری.زندگی هم همینه... زندگی‌تون رو به مسابقه و مقایسه تبدیل نکنید. میشه از لحظات، از همین حالا لذت برد...
خب برو دکتر..سرخود دارو نخور..چند هفته ای؟

11هفته هستم نه تاحالا دارو سرخود نخوردم فقط کمی بدنم داغه میترسم تب روی بچه اثر نذاره

11هفته هستم نه تاحالا دارو سرخود نخوردم فقط کمی بدنم داغه میترسم تب روی بچه اثر نذاره

خب اول راهی..تو سه ماهه اول هیلی بیشتر باید مراعات کنی..فقط برو دکتر

خدایا!ای محبوب من..به همه کسانی که به تو ایمان راسخ دارند آرامشی از جنس مصلحتت عطا فرما..
برو دکتر چون بهت انتی بیوتیک میده عفونت داشته باشی خطرناک تره بهشم بگو بارداری  من هفته پنجم خ ...

سرماخوردگیه چون آبریزش بینی و گلودردم دارم فقط کمی از تب میترسم 

سرماخوردگیه چون آبریزش بینی و گلودردم دارم فقط کمی از تب میترسم 

بهرحال تب هم نشونه عفونته دیگه...

خب اول راهی..تو سه ماهه اول هیلی بیشتر باید مراعات کنی..فقط برو دکتر

نمیدونم گیج شدم میگن بری دکتر دارو نمیده دکتر رفتنت الکیه 

نمیدونم گیج شدم میگن بری دکتر دارو نمیده دکتر رفتنت الکیه 

هرکاریم بخوای براخوب شدنت بکنی بهتره از زبون دکتر بشنوی..

خدایا!ای محبوب من..به همه کسانی که به تو ایمان راسخ دارند آرامشی از جنس مصلحتت عطا فرما..
2706