2703
2553

حجمش زیاد بود ؟

خدایا شکرت منو ببخش بخاطر ناشکریام تحمل من کم بود و صبر تو زیااااااد خداجونم تو خیلییییی مهربونی ممنونم بخاطر هدیه ی زیبایی که بهم دادی.....لطفا برای سلامتی دخترم یه صلوات مهمونم کنین😍🙏🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
😂دگ همین مونده بود از حجم خون ریزی هم بگیم

خخخخ آخه شنیدم آماده شدن رحم برای بارداری یه نشانه هایی داره

خدایا شکرت منو ببخش بخاطر ناشکریام تحمل من کم بود و صبر تو زیااااااد خداجونم تو خیلییییی مهربونی ممنونم بخاطر هدیه ی زیبایی که بهم دادی.....لطفا برای سلامتی دخترم یه صلوات مهمونم کنین😍🙏🙏

خانوما منظورم اینه که درسته که میگن رحم اماده میشه برای بارداری یه نشانه هایی داره؟یکیش اینه که خونریزی زیاد میشه و رحم پاکسازی میشه؟

2714

عزیزم از ته دلم برات دعا میکنم خدا به زودی یه گل دختر خوشگل و تپل مپل بهت بده

نمیدونی چقدر اشک ریختم امشب با خوندن تاپیکای قبلیت منم دخترمو تو نوزادی از دست دادم میفهمم چقدررررر داغ بزرگیه 

قصدم ناراحت کردنت نیست فقط خواستم بدونی همیشههههه دعات خواهم کرد خدا بزرگه عزیزم خدابه دلت صبر بده 😔😔😔😔💔💔💔💔

آیلینم هر لحظه به یادتم💔عشقم دوقلوهام👯