1600
1605

این کم بود که اضافه شد

فقط 35 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مرسی خدا جون میدونستم ک این ماه تیکرمو واقعی می کنی ❤️😍بالاخره منم نی نی دار شدم🤩                                   یعنی میشه این ماه تیکرم واقعی بشه 😍      منم نی نی دار شده باشم 😍               مادر که نباشی بوی تن هر نوزادی برایت رایحه بهترین عطر دنیا را دارد. مادر که نباشی لبخند شیرین هر کودکی را که می‌بینی آتشی در دلت بر پا می‌شود و قهقهه خنده هر طفلی تو را تا سرحد جنون می‌کشاند اما تو مجبوری با وجود آتشی که در دلت برپاست با سرکوب تمام احساساتت خود را بی‌اعتنا نشان دهی و به لبخند کمرنگی که به صورتش می‌زنی بسنده کنی.مادر که نباشی انگار تمام ساعات روز و شبت یک رنگ دارد و تمام در و دیوار خانه‌ات برایت خاکستری است. مادر که نباشی رویاپرداز خوبی می‌شوی که در تمام ساعات روز می‌توانی رویای در آغوش گرفتن، بوسیدن، قصه گفتن و قدم زدن با کودک خیالیت را در ذهن بپرورانی و مادر که نباشی فقط می‌توانی سر بر سجده بگذاری و بگویی خدایا شکر.                         یعنی میاد روزی که منم تیکر بزارم 😍 روز شماری کنم تا بدنیا اومدن فندوقم 🤰                                            خدایا نذار حسرت ی دل به کنجد بمونم 😔                      

همه  لباس  میپوشن  اما  هر  لباسی  خاص  نیست

1522
1432

عزیزم از ته دلم برات دعا میکنم خدا به زودی یه گل دختر خوشگل و تپل مپل بهت بده

نمیدونی چقدر اشک ریختم امشب با خوندن تاپیکای قبلیت منم دخترمو تو نوزادی از دست دادم میفهمم چقدررررر داغ بزرگیه 

قصدم ناراحت کردنت نیست فقط خواستم بدونی همیشههههه دعات خواهم کرد خدا بزرگه عزیزم خدابه دلت صبر بده 😔😔😔😔💔💔💔💔

فقط 6 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
آیلینم هر لحظه به یادتم💔عشقم دوقلوهام👯