2737
2734

من 20 باید برم سونوی ان تی الان دورود رو همه سونوهاش رو کشتم هیچکدوم انجام نمیدن سونوی خوب سراغ دارین بهم بگین ممنون میشم

😍خدایا شکرت 😍

من بروجردم

خودم مرکزی رفتم حدساش درست بود، هم جنسیت هم وزنش

ولی میگن سلطانپورم خوبه

رازون پیاده بشی بپرسی راحت پیدا میکنی هر دو تو یه خیابونن

یکی از اصول اسلام عدالته، اگه مثلا ۴ همسری رو قبول نداشته باشی از دین خارج نشدی   👈 روشنفکرنماها معتقدن امر به معروف یعنی فضولی! ولی خودشون صبح تا شب در حال تلاشن که دیگران رو به کاری که از نظر اونها درسته هدایت کنن و در پی آزاد کردن نادانها هستن (انسانیت و خودخواهی یه جا جمع نمیشن!)👈 خدایا هزاااااااران بار شکرت 

@parastoomehdi   سلام قشنگم بیا ادرس به وش😅😘

یکی از اصول اسلام عدالته، اگه مثلا ۴ همسری رو قبول نداشته باشی از دین خارج نشدی   👈 روشنفکرنماها معتقدن امر به معروف یعنی فضولی! ولی خودشون صبح تا شب در حال تلاشن که دیگران رو به کاری که از نظر اونها درسته هدایت کنن و در پی آزاد کردن نادانها هستن (انسانیت و خودخواهی یه جا جمع نمیشن!)👈 خدایا هزاااااااران بار شکرت 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من بروجردم خودم مرکزی رفتم حدساش درست بود، هم جنسیت هم وزنش ولی میگن سلطانپورم خوبه رازون پیاده ب ...

الان زنگ زدم سونوگرافی شفا گفت نوبت ندارم ،، بخوام از 118 شمارشونو بگیرم که نوبت بهم بدن اسم مرکزشون چیه

😍خدایا شکرت 😍
2728
شمارشونه ناری ؟

۱۱۸ میده عزیزم

مرکزی هم اسمشه، بگو سونوگرافی مرکزی

سلطانپورم یکیشه،،، میخوای بگو یه سونوگرافی تو رازونه یکی نزدیکا ۴ راه حافظ بهت شماره میدن

۱۱۸ میده عزیزم مرکزی هم اسمشه، بگو سونوگرافی مرکزی سلطانپورم یکیشه،،، میخوای بگو یه سونوگرافی تو ر ...

دستت درد نکنه مرسییییی هم استانی عزیززز ،،

😍خدایا شکرت 😍
دستت درد نکنه مرسییییی هم استانی عزیززز ،،

😘😘😘😘😘

2738
2706