2737
2734
عنوان

ختنه پسر ٨ ٩ ماهه

1375 بازدید | 28 پست

به نظرتون چه روشي بهتره

الان ليزر و ميكروپنيس اومده نميدونم چطوره

روش بيهوشي رو اصلااااا نميخام

سنتي هم كه با بي حسي و بخيه هست

لطفا نگيد زودتر بايد ميبرديش چون اصلا نميخاستم ببرمش ختنه ولي به دلايلي پشيمون شدم

تو فردایی ،همانی که باید بخاطرش زنده بمانم!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

چقددیروای نتونستم نگم😁من حلقه بردم ۴٠روزگیش خوب بودفقط میترسیدم نگاکنم یاپوشک عوض کنم دوستم لیزربردمیگف عالیه بیهوشی نداش حتی گریم نکرده بچش هیچ مراقبتیم نداشته اماگرونه

چقددیروای نتونستم نگم😁من حلقه بردم ۴٠روزگیش خوب بودفقط میترسیدم نگاکنم یاپوشک عوض کنم دوستم لیزربرد ...

خیلی دیر نیست دختر عموم پسرش 6ساله بود ختنه کرد تازه چه جشنی هم گرفت البته طرفا ما هم تو بالای5سال ختنه می کنن همه تعجب کردن من زود ختنه کردم

فک‌کنم الان سن خوبی نباشه اخه دائم حرکت میکنه خونریزی میکنه من ۱۱ روزگی بردم حلقه بود خیلی خوب بود اما یکی از همکارای شوهرم‌پسرش برد لیزر پیش بهترین دکتر مشهد به مشکل خورد بنده خدا.

2738
نمیدونم یعنی راستش یادم نمیاد اخه یکسال گذشته ققط یادمه اون زمان خیلی درگیر بودن و شکایت کردن از دکت ...

ای بابا چقد ناراحت کننده .بالاخره آینده بچه پسره به همین چیزا بستگی داره

امروز بی بی سی یه مستند درباره عوارض ختنه پخش کرد، مطمئن شدن که تصمیمی که درباره ختنه نکردن پسرم گرف ...

میشه بیشتر توضیه بدی؟من شنیدم فقط مسلمانها ویهودی ها ختنه می کنن که اتفاقا خیلی عای هست وسرطان آلت وپروستات بینشون به ندرت هست .الان تعجب کردم که گفتین

خیلی دیر نیست دختر عموم پسرش 6ساله بود ختنه کرد تازه چه جشنی هم گرفت البته طرفا ما هم تو بالای5سال خ ...

اخه دیگه ۶ساله ک زجرکش میشه گناه داره بچه طفل معصوم دکترگف هرچی بزرگتربشه پوستش سفتر میشه ودردش بیشترمنکه اطرافم همه ۴٠روزگی میبرن تاحالاندیدم ۵ ۶ سالگی مگه میخان بچه راعذاب بدن

2706