2703
2553

سلام همسر من قبلا اسپرمش 10 میلیون بود بعد دو ماه رفته آز داده اومد 4 میلیون تازه قرص مصرف کرده.خودش میگه چند ساعت پشت ماشین بوده بعدشم رفته دستشویی پارک این کارو کرده و میگه خیلی هم هوا و اندامش گرم بوده اینا ربطی داره؟؟؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم در عرض 5 دقیقه رسونده اما میگه خیلی اون سه ساعت گرم بوده ممکنه به دلیل گرما داخل بیضه ها مرده باشن؟؟آخه همه چیش نرمال فقط این کمه.............تعداد شکلش 80 درصد نرمال تعداد مرده هاش فقط 5 درصد بقیه زندن

2456

من میگم ربطی نداره چون تجربشو داشتم حداقلش ده نفر مثل خودمو هم تو مرکز ناباروری دیدم . منم شوهرم بعد از کلی دارو خوردن کلی اسپرمش ضعیف تر شد وقتی هم رفتن تو مرکز خیلیا میگفتن شوهرم دارو خورده ضعیف تر شده متاسفانه اسپرم با دارو خوب نمیشه 

عزیزم در عرض 5 دقیقه رسونده اما میگه خیلی اون سه ساعت گرم بوده ممکنه به دلیل گرما داخل بیضه ها مرده ...

و اینکه روند ساختن اسپرم 72 روز طول میکشه توی همون دو سه ساعت نمیتونه تاثیر بزاره 

2714

اصلا اینطور نی با دارو خوب نشه تعداد اسپرمای مرده همسر من 53 درصد بود الان شده 5....این مال داروس...همه چیش خوبه در تعجبم....هر چند دکتر گفت مهم کیفیته و برای من تعداد مهم نی

قرار گرفتن در معرض اشعه اکس، رادیوتراپی و مواد شیمیایی نظیر حشره کش ها و یا استفاده از کاندوم های محتوی مواد تاخیری و کشنده ی اسپرم و یا گرمای زیاد.     

اینا چیزایی هست که نباید آز بدن....آخری گرمای زیاد