2737
2734

شب ها گذرد که دیده نتوانم بست 

مردم همه در خواب و من از فکر تو مست 

😛

خواهرم دنیا بی تو چقدر خالیست 🖤 #یه_نصیحت‌_دوستانه‌🤔 می‌دونی رفیق؛حقیقتش‌ اینه که هممون‌ یه روزی پیر میشیم‌...نه چهره‌ای که الان داریم برامون می‌مونه نه این بر و بازو‌ و هیکلی‌ که احیاناً به هم زدیم!☝️اون روزی که این سرمایه‌ها از دست بره، دیگه فقط خاطره‌هایی که باهاشون‌ ساختیم مهمه‌...👈 اینکه‌ هیکل و قیافه و از همه مهم‌تر دلمون رو برای چی گذاشتیم وسط ؟؟❌برای رابطه‌های نادرست؟❌برای آدمای نادرست؟❌برای کارای‌ نادرست؟چند ثانیه خودِ پیر‌ و از رنگ و رو افتاده‌‌مون رو تصور‌ کنیم؛ چی از دست دادیم تو این‌ سال‌ها...؟؟ درست زندگی کنیم،همونطور که خدا ازمون خواسته...

حاشا که مرا جز تو در دیده کسی باشد

یا جز غم عشق تو در دل هوسی باشد

نمی تونم بهت قول بدم همه مشکلاتت رو حل میکنم ولی بهت قول میدم که مجبور نیستی تنهایی با همشون رو به رو بشی 🙂 من هیچ وقت نصیحت نمیکنم منم‌میشینم پا به پات غصه میخورمو میگم : مجبور نیستی همیشه خوشحال باشی،همیشه بخندی!حق داری اگه یه وقتایی دلت بگیره اما باید بدونی یکی تو این شرایط پشتته و من برای تو دقیقا همون یکیم ♡♡♡من جای همه دنیا و آدماش عاشقتمو دوستدارمو تا اخر عمر برات می مونم اصلا ب قوله یکی از کاربرای اینجا من حتی از ناراحت شدنی ک دلیلش تو باشیم لذت میبرم💍❤ من از زمانی که او دوستم دارد در چشم خود ارجمند می آیم💜☺ ( عاشق شعرو ادبیاتم ) 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بین من و تو چیزی

دیوار نخواهد شد

گر فاصله هم افتد

بسیار نخواهد شد

باعشق،تنفس هم

یک حادثه ی تازست

در قصه ی ما چیزی

تکرار نخواهد شد

یا الله، یا رحمن یارحیم یا مقلب القلوب ثبِّت قلبی علی دینک🙏 کتاب «سه دقیقه در قیامت» رو بخونین شاید یکم ب فکر فرو رفتین  
2731

عشق مثل دریا هرگز متوقف نمیشه

عشق مثل ستاره می درخشه

عشق مثل خورشید گرم میکنه

عشق مثل گل ها لطیفه

و

عشق درست مثل تو زیباست

무언가를 얻으려고 노력하지 않았다면 울 수있는 권리가 없을 것입니다!

نمی‌دانم تو را به خورشید تشبیه کنم یا دریا

فقط می دانم همیشه باید

مثل خورشید بر خانه بتابی تا به تو گرم شود و همیشه باید مثل دریا زلال باشی

تا خانه با وجودت آرامش بگیرد

무언가를 얻으려고 노력하지 않았다면 울 수있는 권리가 없을 것입니다!
2738
نمی‌دانم تو را به خورشید تشبیه کنم یا دریا فقط می دانم همیشه باید مثل خورشید بر خانه بتابی تا ...

امضاتون ب چ معناست؟

یکی هست ک دنیامه اما نیست ... کاربری در حال ترکیدن ... مواظب خودت باش ... دلم برات تنگ میشه.... مواظب خودتون باشد .... مراقب دل دیگرانم باشید... دلیل رفتنمم درس و کارمه😐😑

تو را نمیدانم

اما

اولین نگاه من ب تو نه از سر عشق بود نه از روی تفکر

ولی روزگار باره و بارها نگاهمان را در هم آمیخت

تا ب تو بیندیشم

و اینبار از سر اندیشه و عشق ب تو نگریستم

و من هنوز نمیدانم

ابتدا اندیشیدم سپس عاشق شدم

یا از سر عشق ب فکر فرو رفتم

یا الله، یا رحمن یارحیم یا مقلب القلوب ثبِّت قلبی علی دینک🙏 کتاب «سه دقیقه در قیامت» رو بخونین شاید یکم ب فکر فرو رفتین  
من فقط برای خودم زندگی میکنم!

ب چ زبونیه

یکی هست ک دنیامه اما نیست ... کاربری در حال ترکیدن ... مواظب خودت باش ... دلم برات تنگ میشه.... مواظب خودتون باشد .... مراقب دل دیگرانم باشید... دلیل رفتنمم درس و کارمه😐😑
2706