2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اینترنت دیدم با سوزن نخ کردن؟ اونجایی که اویزون کردن افتابه؟

اره با سوزن نخ کن بذار جایی ک افتاب مستقیم و تند داره 

❤️ کارن عشق مامانشه خدا جونم مواظب جوجه کوچلوم باش هزار بار ممنونم بابت این فرشته دوستداشتنی و زیبایی که بهم بخشیدی  ❤️
2738
اره عزیزم من الان جلو افتاب موز و شلیل خشک کردم سفت شدننن زنداداشم تو سایه تو هوایه ازاد خشک کرده ان ...

تا حالا اصلا شلیل موز خشک نکردم اگه میشه عکسشو بزارید ببینمدر چه حدی برش زده

عزیزم من زنگ زدم زنداداشم میگه انجیرا رو از وسط تا جاییه ک دیگ جدا نشن از هم و دو تیکه بشن ببره ی ذره ارد بپاشه رو همشون بزاره دقیق جلویه افتاب میگه سایه ممکنه ک کپک بزنه بعضیا بلد نیستن 

بعد حتمام روش ی توری نازک بنداز چون شیرینه و وقتی میبریش ممکنه مویی چیزی گیر کنه وسطش

عزیزم من زنگ زدم زنداداشم میگه انجیرا رو از وسط تا جاییه ک دیگ جدا نشن از هم و دو تیکه بشن ببره ی ذر ...

ببخشید که زیاد سوال میپرسم ارد اون داخلش که برش زدم هم بزنم اخه خیلی زیاد میترسم خراب شن جلوی شوهرم ضایع شم به هاطر همین با جزییات میپرسم 

ببخشید که زیاد سوال میپرسم ارد اون داخلش که برش زدم هم بزنم اخه خیلی زیاد میترسم خراب شن جلوی شوهرم ...

خیییییلی کم بپاش رو همه جاشون .مثلا بچینشون تویه یه سینی بعد ارد ی ذره بگیر تو دستت بپاش روشون

2706