2703
2553
عنوان

دارم روانی میشم

| مشاهده متن کامل بحث + 369 بازدید | 26 پست

بخدا هیچکس ما رو درک نمیکنه تروخدا بزارین بچه ها خودشون تصمیم بگیرن اونا یه عمر میخوان زندگی کنن آرزو ها تون و خودتون براورده کنین   

✨〰️با صد هزار مردم تنهایی، بی صد هزار مردم هم تنهایی〰️✨

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
وای دختر توام مث منی که...منم یه ترم حسابداری به اصرار خونواده خوندم...ولی الان پشیمونم میخوام برم ر ...

دیوونه کردن منو 

که برو حسابداری کار براش ریخته 

ولی من اصلا نمیتونم به حسابداری حای فکرم کنم چه برسه بخام بخونمش

میخام برم روانشناسی که هم علاقمه کنارش ارایشگریمم پیش ببرم 

ولی ته دلمو خالی کردن که روانشناسی که فقط دکترا میخاد تا مطب بزنی ارایشگری هم ک خوب نیس دراینده ادم موفقی نیسی 

از دست مامانممم فقط میخاد من ی چیز بشم این کلاسشو بزاره هرچی میگم بخدا درامد برام مهم نیس بازم دو دقه بعد میگه برو حسابداری بری بانک  

🖤

من جاي تو بودم يواشكي ميرفتم ثبت نام كلاس آرايشگري همون روز هم بهشون ميگفتم آخيش بلاخره ثبت نام كردم😁 والا. بچشوني نميتونن قيدتو بزنن كه.بعد هم اول علاقه بعد بقه چيزا.حسابداري و كامپيوتر اگه علاقه داري برو وگرنه الان حقوق بانكي ها هم كفاف زندگيشون نميده

2714
من جاي تو بودم يواشكي ميرفتم ثبت نام كلاس آرايشگري همون روز هم بهشون ميگفتم آخيش بلاخره ثبت نام ...

من از رشته های حسابداری و بانکداری و کامپیووتر و این چیزا خیلی بدم میاد متنفرم اصن اسمش میاد موهای تنم سیخ میشه

🖤
من که کارمند بانکم میگم کاش رفته بودم آرایشگری. حسابداری خیلی رشته خوبیه و کار هم داره. ولی بانک کار ...

من اصلا ادم کارای خشک مث بانک و اینا نیسم اخه دیگه هیچ کس تو دنیا اندازه خودم خودمو نمیشناسه ک 

ولی مامانم عشق بانکه بخدا چلم کرد صبح تا شب میگه برو حسابداری شغل هس براش اخه مادر من وقتی من نمیتونم ی ترم حسابداریو هم بگذرونم چطور برم 

متنفرم از این رشته ها 

میخام برم روانشناسی کنارش دوره های ارایشگری رو بگذرونم اگه بزارن   

🖤
دیوونه کردن منو  که برو حسابداری کار براش ریخته  ولی من اصلا نمیتونم به حسابداری حای فکر ...

وقتی رشته مورد علاقت نیست فایده ای نداره...پا فشاری کن عزیزم...پای علایقت وایسو ...آدم فقط یه بار زندگی میکنه...موفق باشی عزیزم...

قشنگ ترین فرمول زندگیم:من+تو=یه دنیا عشق😍😘👑💕💞💑💏