2726
عنوان

دارم روانی میشم

369 بازدید | 26 پست

من عاشق ارایشگری ام 

و مامانم مخالف ارایشگری و فقط موفقیت رو توی شغل دولتی میدونه 

من میخام برم روانشناسی چون رشتیه ایه ک دوسش دارم و کنارش ارایشگری کار کنم و هردو رو تا اخر ادامه بدم 

ولی مامانم میگ اخه روانشناسی دکترا میخاد تا شغلت تضمین بشه یا ارایشگری باکلاس نیس و.. فقط صبح تا شب میگه برو حسابداری بری بانک من به چه زبونی بگم اولا از حسابداری متنفرم بعدم بعضی مشاغل مث بانک و حسابدار و اینا رو اصلا دوست ندارم هرچی هم درامدش عالی باشه من روحیه ام به این رشته ها نمیخوره

چیکار کنم ؟؟ خسته شدم بخدا 

اگه گذاشته بود برم کلاسای ارایشگری الن ی ارایشگر حرفه ای بودم ولی میگه فقط درس درس درس 

🖤

هرچی دوست داری برو کسی نمیتونه جلوتو بگیره

رخش گاری کشی میکند!..رستم، کنار پیاده رو سیگار میفروشد!..سهراب، ته جوب به خود میپیچد!..گرد آفرید از خانه زده بیرون!..مردان خیابانی برای تهمینه بوق میزنند!..ابوالقاسم برای شبکه ی سه سریال جنگی میسازد!..وای..موریانه ها به آخر شاهنامه رسیده اند...!  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

انتخاب رشته رو خودت انجام میدی دیگ حسابداریو روانشناسی رو بزن ولی روانشناسی رو اولویت اولت قرار بده اگ قبول شدی ک برو بخون نشدی ام حسابداری 

When  you  recieve at my LEVEL evaluat me before that  you  only take a sit and encourage me 👽

فقط میتونم بگم به هر قیمتی پای حرف خودت وایستا، منم همین نظر داشتم عاشق آرایشگاه و خیاطی بودم ولی نذاشتن، توی تئاتر قبول شدم نذاشتن، میخواستم برم نقاشی نذاشتن، الانم شدم یه لیسانسه که کارگری مردم میکنه واسه شندرغاز، در حالی که فکر میکنم اگه همون چهار سال دانشگاه و هزینه هاش واسه هر شغل دیگه ای کرده بودم یه آدم حرفه ای شده بودم توی اون شغل

سلام به مامان گلت بر 

سون بگو من فوق دیپلم کا.مپیوترم بیکارم

شوهرم لیسانس .کامپیوتره بیکاره یعنی تو اژانس کار میکنه

برادر شوهرم لیسانس حسابداریه رفته دی جی شده

ماها که پارتی نداشته باشیم هیجا کار  

بهمون نمیدن

ولی فامیولمون .با دیپلم تو بانکه

ی فامیل دیگ.ه سیکل نداشت تا چند سال 

پیش الان تو استانداری کار میکنه نمیدونم رو چه حسابی ولی بهش میگن مهندس

آزاد شدم من..... خوشحالم ننه انشالله آزادی قسمت همه. تعلیق کاربری بودم به لطف دوستای خوبم دختر بهار و سطل سحر آمیز برگشتم پیشتون😍🤩
فقط میتونم بگم به هر قیمتی پای حرف خودت وایستا، منم همین نظر داشتم عاشق آرایشگاه و خیاطی بودم ولی نذ ...

میترسم نمیدونم چرا مامانم کاری کرده که توی دلم خالی شده من عاشق ارایشگری ام و میدونم خیلی موفقم ولی مدام میگه شغل قشنگی نیس بی کلاسه اینده نداره و..‌ چلم کرد بخدا

🖤

من که کارمند بانکم میگم کاش رفته بودم آرایشگری. حسابداری خیلی رشته خوبیه و کار هم داره. ولی بانک کار سختیه. پدر ادم در میاد نه تعطیلی نه مرخصی. درسته وامش خوبه ولی دیگه زندگی نداری. مخصوصا برای خانوما که بچه دار هم بشن. پیر میشی‌ . 

وای دختر توام مث منی که...منم یه ترم حسابداری به اصرار خونواده خوندم...ولی الان پشیمونم میخوام برم رشته روانشناسی...و همچنین میخوام پنج مدرک اصلی آرایشگری هم بگیرم...به علایقت برس خونواده رو ول کن عزیزم....حسابداری رشته خشک و بی روحیه ...ولی روانشناسی خیلی تو  زندگی به درد آدم میخوره

قشنگ ترین فرمول زندگیم:من+تو=یه دنیا عشق😍😘👑💕💞💑💏
اتفاقا خانواده من میگن برم ارایشگری ولی من مخالفم  میخام برم روانشناسی

من درسمو ادامه میدم تا فوق چون روان رو دوس دارم هدف درسمه کنارش ارایشگریه ولی میگه هدف فقط درس 

🖤
2706