2733
2734

من منتظرم. چند ماهه. هم منتظر مادر شدن هم دانشگاه قبول شدن. اما روزا نمیگذره. شما وقتی منتظرین چکار میکنین که حواستون پرت شه؟ 

هیچی هرچی میخوام حواسم پرت شه بدتر ذهنم میره سمتش😒

رادینم..پسرمامان هیچوقت فکر نمیکردم یه پسر شیرین مثل تو داشته باشم از وقتی اومدی دنیای مامان قشنگ شد عشق کوچولوی من مرد کوچیک مامان...😍نازگلم قلبمی معجزه کوچولوی من دختر قشنگه مامانربان گوشه ی عکست...حق من این نبود عکستو بااون ربان مشکی ببینم داداشی😔😭🖤 پادشاه زندگی من جایی همین نزدیکی ها مشغول تلاش است...کم می خوابد. استراحتش کم است.دستان مردانه اش را که حکمتش را نمیدانم چرا آرامش بی پایان دارد.پادشاه من خسته میشود اما خستگی در میکند از من...آغوشش از جنس خواب است بی هوا هم که بغلش کنی چشمانت بسته میشود از آرامش بی حساب...چه افتخاریست خانمی کردن برای چنین گوهری...چه برکتیست که خستگی اش با من در میشود...به خودم میبالم که از وجود من لذت میبرد... دستانم خالیست. چیزی برای عرضه ندارم. اما تا آخرین شماره های نفس هایم قدر دان توام..قدردانم که پادشاه من بهترین مرد زمین است...لمس قشنگیست واژه خوشبختی و من خوشبخت ترینم با تو❤همین که از عمق وجود میدانم دوستم داری برایم کافیست...

منم انتظار كشنددددده واسه جواب اي وي افم

بايد تا پنج شنبه بعد صبر كنم 

از طرفي ترشحات قهىه اي دارم ك فك ميكنم دارم پريود ميشم خيلييييي ناراحتم😭

من كتاب ميخونم سرگرم شم

۷ سال انتظار کشیدن برای مادر شدن از من یک زن قوی و صبور ساخته. خدایا نی نی هام رو سپردم به خودت😍🧿🧿

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

منم منتظر به دنیا اومدن پسرممممم و چون از انتظار بدم میاد تو نت میگردم مخصوصا تو نی نی سایت و سرمو با کار گرم میکنم یا هرروز اتاق بچمو تغییر میدم ولی بازم نمیگذره😢😢😢

❣️یا رب مباد نظر تو بگردد❣️

منم منتظرم بیاد 30مهر برمیگرده😢

منتظر رفتن سر کارم

منتظر خونه گرفتنم

منتظر رفتن سر خونه زندگیمونم

و.....

دوستان من سامارا هستم عضویتم سال 95بود ولی به دلایلی کاربری قبلیم حذف شد

دوماهو نیمه منتظرم یه تقویم دارم هر شب رو روزی ک تموم شده خط می زنم می شمارم ببینم چن روزو چن ساعت دیگه مونده خیلی بده خیلی😔

نمی تونم بهت قول بدم همه مشکلاتت رو حل میکنم ولی بهت قول میدم که مجبور نیستی تنهایی با همشون رو به رو بشی 🙂 من هیچ وقت نصیحت نمیکنم منم‌میشینم پا به پات غصه میخورمو میگم : مجبور نیستی همیشه خوشحال باشی،همیشه بخندی!حق داری اگه یه وقتایی دلت بگیره اما باید بدونی یکی تو این شرایط پشتته و من برای تو دقیقا همون یکیم ♡♡♡من جای همه دنیا و آدماش عاشقتمو دوستدارمو تا اخر عمر برات می مونم اصلا ب قوله یکی از کاربرای اینجا من حتی از ناراحت شدنی ک دلیلش تو باشیم لذت میبرم💍❤ من از زمانی که او دوستم دارد در چشم خود ارجمند می آیم💜☺ ( عاشق شعرو ادبیاتم ) 
2738

من منتظر چیزی نیستم، 5سال انتظار کشیدم دیدم چقد ادما لاشین، عمرم هدر رفت، احساسم مرد، تهشم تنهایی نصیبم شد، الان با خدا تنهایی عشق میکنم، خودمو خودش، منتظر چیزیم نیستم، زبانمو میخونم، انشالله تا پروفسورا بریم اگ خدا بخواد،در کنارشم زندگیمونو میکنیم دیگ

منم منتظر به دنیا اومدن پسرممممم و چون از انتظار بدم میاد تو نت میگردم مخصوصا تو نی نی سایت و سرمو ب ...

شما كه يه عالمه كار جذاب ميتوني  بكني 

تزيينات اتاق بچه

اماده كردن گيفت 

ساختن چيزاي نمدي واسه در اتاقش و...

۷ سال انتظار کشیدن برای مادر شدن از من یک زن قوی و صبور ساخته. خدایا نی نی هام رو سپردم به خودت😍🧿🧿
من منتظر چیزی نیستم، 5سال انتظار کشیدم دیدم چقد ادما لاشین، عمرم هدر رفت، احساسم مرد، تهشم تنهایی نص ...

You can do it💪🏻

شما كه يه عالمه كار جذاب ميتوني  بكني  تزيينات اتاق بچه اماده كردن گيفت  ساختن چيز ...

همه رو امتحان کردم اما بازم چون درد دارم همش فک میکنم امروز میاد فردا میاد ☹️☹️☹️

❣️یا رب مباد نظر تو بگردد❣️
2706