2737
2734

سلام خانومای عزیز 

نمیدونم کسی این مشکل منو داره یا نع من رفیق بودن همسرا و باهم دوس دارم  ولی بعضی از شوخیهای همسرم اذیتم میکنه کاریم نمیتونم بکنم بهش میگم  اصا فکرشو نمیکنه ک انقد اذیت میشم همش کارشو ادامه میده... شاید مسخره باشه ولی خیلی فجیح قلقلکی ام اونم دستشو میزاره رو شکم یا زیر بغلم هر چی بهش میگم ول کن اذیت میشم ب زور میگه بخند منم گاهی اوقات الکی میخندم گاهی اوقات از فشاری ک رومه اخم میکنم ولی بازم ادامه داره البته هوش میخنده فکرشو نمیکنه چقد تو فشارم 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

ما از این کارا زیاد میکنیم جفتمون خوشمون میاد

باید یبار تو حالت جدی بش بگی بدت میاد متوجه شه

بنده کاربر قدیمی نیستم.دیگه حداکثرش یه سال ، خواننده خاموش هم حساب کنیم یه سال و نیم🤣لاکچری نیستم.به ارواح جدم نیستی درحدم هم نمیتونم بگم ، نمیتونم از اون بندگان خدابیامرز مایه بذارم ، ریپلای بکن ریپلای میکنم ولی مودبانه ، لطفا انتقام گرسنگی و اعصاب خراب و شوهر بد و گریه بچتون رو از بنده نگیرید ، تفاوت فرهنگ و عقیده و ...داریم مودبانه بحث کن بنده از اینور گوشی نمیتونم به شما صدمه بزنم تو هم هرقد جیغ بزنی صداش به من نمیرسه حداکثر مرورگرم میبندم میرم سر یکار دیگه پس خواهشا به اعصاب خودت رحم کن و مسلط باش....باشد که زین پس دوستان خوبی برای هم باشیم اینجا😘

واااای. قلقلک خیلی بده. من اصلا نمی تونم تحمل کنم. بابام یکی دوبار اومد قلقلکم بده چنان جیغ کشیدم که همسایه ها ترسیدن اومدن پشت در خونمون. هرکی بخواد قلقلکم بده جیغ بنفش میکشم

خانوادم بهم میگن کجایی پس هیچوقت خونه نیستی/دوستام میگن کجایی پس هیچوقت نیستی/فامیلا همش میگن نیستی هیچوقت کجایی پس/من واقعا کجام پس؟!🤔             خواهشا یکی پیدام کنه بذاره سر جام😄

منم شوهرم یهو با دستش صورتمو میماله مچاله میکنه😂 یا مثلا موهامو قاطی پاتی میکنه ، اخرین باری که اینکارو کرد دستم بی اراده رفت سمتش صحنه ای شد😂😂😂😂

خدای من به دل همه بنده هات ارامش بده، خدایا خودت حافظ بچم باش...
2738

خو بگو بهش منم بدم میاد کسی به پاهام دست بزنه دوبار دست زد گفتم نکن خوشم نمیاد..دیگه ادامه نداد..میگه بخند تو نخند مگه مجبوری خو قشنگ بگو بدم میاد..مردا باید مستقیم باهاشون حرف زد

.(عاشق بچه 92)
چون نقطه ضعفتو فهميده ! كمي تحمل كن اهميت نده ول ميكنه 

دقیقا منم جوریم ک اصا نمیتونم جلوی واکنشو بگیرم بیشتر دعوامون تو خونه سر همین موضوع های پیش پا افتادس میدونه باعث تنش تو زندگیمون میشه بازم ادامه میده 

منم شوهرم قلقلکیه تا اشکش در نیاد ولش نمیکنم😅😅😅

ننه شه دتر دور/شه کوی کوتر دور/ننه شه طلای دورا/نازدار کیجای دورا/ننه شه کیجا ره خرنه/آسمون ما ره خرنه/شه صوب روجاره خرنه/شه طلاطلا ره خرنه/آننه شه دلخواه دور/ننه پاپلی دور/آ شه دار تتی دور🥰
2706