2737
2734

من یک ماه پیش سنگ کلیه بارداری گرفتم  ۲/۳ میلی. بعد دردام رفع شد و از دیروز دوباره دردام شروع شد. حس میکنم جاش از کلیه اومده پایینتر و ببخشید تو ادرارم لکه های خون خیلی ریز میبینم. رنگ ادرارم هم تیره شده. یعنی سنگه داره دفع میشه و تو مسیر مجاری ادراریه؟ دکتر گفت فقط مایعات بخور

بله. علائمش همینه. داره میاد پایین. سنگت کوچیکه. نگران نباش. دفع می شه. مایعات بخور. هندونه بخور. قطره ی سنکل خوبه(نمی دونم برای باردارا مشکلی داره یا نه)...دم کرده ی کاکل ذرت و گیاه دم اسب هم خوبه. تحرک هم تا جایی که می تونی. 

زنده باد هیولای اسپاگتی پرنده!

من پهلوم درد گرفت و در عرض چند ثانیه دیگه نتونستم تکون بخورم از درد فقط گریه میکردم و نمیتونستم روی پام وایستم خیلی درده بدی بود.. البته برای من سنگ ریزه بود.. بعداز اونم هیچ دردی نیومد سراغمو منم پیگیری نکردم که ببینم دفع شده یا نه ولی اطرافیانم گفتن دفع کردی

💕همسرم همه دنیامه💕کوچولوی عزیزم رو هم میسپارم به خودت سلامت به من و باباش برسونش❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بله. علائمش همینه. داره میاد پایین. سنگت کوچیکه. نگران نباش. دفع می شه. مایعات بخور. هندونه بخور. قط ...

ممنون. هیچ دارویی بهم ندادن چون دردش قابل تحمله. گفتن فقط مایعات. از این مرحله چقدر طول میکشه تا دفع بشه؟

2728
من پهلوم درد گرفت و در عرض چند ثانیه دیگه نتونستم تکون بخورم از درد فقط گریه میکردم و نمیتونستم روی ...

من ۴ روز درد خیلی بدی کشیدم بعد رفع شد. فکر کردم شاید دفع شده الان فهمیدم نه انگار جا خوش کرده بود الان راه افتاده تو مجاری

من ۴ روز درد خیلی بدی کشیدم بعد رفع شد. فکر کردم شاید دفع شده الان فهمیدم نه انگار جا خوش کرده بود ا ...

فقط مایعات زیاد مصرف کنید.. دلستر گندم رو از دکترتون بپرسید میتونید تو دوران بارداری استفاده کنید یا نه.. اگه موافق استفاده بود نصف لیوان دلستر و بقیه رو آب بریزید

💕همسرم همه دنیامه💕کوچولوی عزیزم رو هم میسپارم به خودت سلامت به من و باباش برسونش❤️
2738
مطمئنم‌کردید که علائم دفع همینه. امیدوارم زیاد دردناک نباشه😖

انشاءالله که براتون قابل تحمل باشه🌹