2733
2734

سلام عزیزم . اگه دکتر متخصص ریه و یا آسم و آلرژی هست برو . اگر نیست حتی یه دکتر عمومی هم میتونه معرفیت کنه به متخصص مربوطه

مهربان باشیم. با خودمان با پرندگان حیوانات با گلها و درختان با زمین با سالخوردگان و کودکان دنیا زیباتر میشود

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام عزیزم . اگه دکتر متخصص ریه و یا آسم و آلرژی هست برو . اگر نیست حتی یه دکتر عمومی هم میتونه معرف ...

سلام گلم.بیمارستان دولتی هست بایدزنگ بزنم نوبت بگیرم.بگم واسه دکترداخلی نوبت میخام؟

2728
سلام گلم.بیمارستان دولتی هست بایدزنگ بزنم نوبت بگیرم.بگم واسه دکترداخلی نوبت میخام؟

کجایی عزیز. کدوم شهر

مهربان باشیم. با خودمان با پرندگان حیوانات با گلها و درختان با زمین با سالخوردگان و کودکان دنیا زیباتر میشود

معمولا یه سرچ کنی اسم دکترای متخصص تو سایت هست . و آدرس و تلفن . اطلاعات بیمارستانها هم گاهی جواب میدن. 

کجایی عزیز. کدوم شهر

اگه تخصص ریه نباشه. متخصص اسم و آلرژی . اگه نبود داخلی

عزیزم اگر آلرژی داری بهت توصیه میکنم قبل اینکه اسپره استفاده کنی که نایژه هارو نابود میکنه

یبار بری حجامت اآلرژی پیش متخصص طب سنتی

معجزه میکنه

من یه مدت اسپره استفاده میکردم

حالم اصلا فرقی نمی کرد

فقط چند ساعت خوب بود.

جوری که اصلا بیرون نمتونستم بدم

همش مجبور بودم ماکس بزنم حتی خونه.

رفتم حجامت آلرژی خوب خوب شدم خداروشکر

خدای مهربون و خوبم، خدای عزیز و دست داشتنی من،خدای خوبی که همیشه بودی و بخشیدی و من کور دادهات رو ندیدم و غر زدم..منو ببخش مهربون خدا..ببخش کج فهمی ها و دیر فهمی های این بنده گناهکارت رو..میخوام اینجا چندتا آرزو کنم..از ته قلبم میخوام ازت اول سلامتی ظهور امام زمان عج رو، سلامتی همه مریضها و رفع گرفتاریهای تمام گرفتارها، مامان شدن اونهایی که چشم به راهن ،گره گشایی از مشکلات همه ، مخصوصا کسی که الان داره این امضارو میخونه. حاجت دلش رو بده خدا جونم".خودمم یه دنیا ارزو دارم اما فقط  کمک کن که به رضای تو راضی شم.کمکم کن تا خسران دنیا و اخرت نشم،دوستت دارم مهربون خدا‌.‌دوستت دارم... 
2738

حجامت هم مثل حجامت عام هست

فقط بعد حجامت روی زخمم کمی خاک زد

البته خاک پیدا نکرد رفت از درخت یه برک خاکی کند آورد زد پشتم..

اصلا هم اذیت نشدم

زخم هم زود خوب شد

بعد باید ببینی به چی بیشتر حساسی

تو نت سرچ کنی میاد حجامت آلرژی رو

واقعا معجزه میکنه

من دو روز بعد حجامت خوب شدم بعد دو ماه آسم ..

اسپره صدتا عوارض داره و بعد هر بار استفاده یه نایژک رو از بین میبره

خودتون رو نسپارید دست این دکترهای پول دوست

یادمه  فوق تخصص ریه بهم میگفت 

هیچ وقت خوب نمیشی

و باید همیشه اسپره بزنی

خدای مهربون و خوبم، خدای عزیز و دست داشتنی من،خدای خوبی که همیشه بودی و بخشیدی و من کور دادهات رو ندیدم و غر زدم..منو ببخش مهربون خدا..ببخش کج فهمی ها و دیر فهمی های این بنده گناهکارت رو..میخوام اینجا چندتا آرزو کنم..از ته قلبم میخوام ازت اول سلامتی ظهور امام زمان عج رو، سلامتی همه مریضها و رفع گرفتاریهای تمام گرفتارها، مامان شدن اونهایی که چشم به راهن ،گره گشایی از مشکلات همه ، مخصوصا کسی که الان داره این امضارو میخونه. حاجت دلش رو بده خدا جونم".خودمم یه دنیا ارزو دارم اما فقط  کمک کن که به رضای تو راضی شم.کمکم کن تا خسران دنیا و اخرت نشم،دوستت دارم مهربون خدا‌.‌دوستت دارم... 
حجامت هم مثل حجامت عام هست فقط بعد حجامت روی زخمم کمی خاک زد البته خاک پیدا نکرد رفت از درخت یه بر ...

عزیزم مرسی واسه وقتی که گذاشتی...راستش من ریه هام مشکل دارن توالودگی هواوخاک همش سرفه میکنموتنگی نفس دارم رفتم دکتراسپره داد.بنظرت اگه حجامت کنم خوب میشم؟بعدواسه حجامت کجابایدبرم؟ممنون

عزیزم مرسی واسه وقتی که گذاشتی...راستش من ریه هام مشکل دارن توالودگی هواوخاک همش سرفه میکنموتنگی نفس ...

خواهش میکنم عزیزم

عزیرم منم اینطوری بودم

دکتر گفت آسم داری..

جوری بود که تو خونه وقتی یه دستمال کاغذی از جاش بیرون میکشیدم احساس میکردم گرد اون میره تو ریه ام و حالت تنگ نفس بهم دست میداد

یعنی آنقدر شدید بود

به خیلی ها گفتن انجام دادن خوب شدن

هیچ ضرری نداره

حجامتش همون حجامت عام هست

برو تو نت سرچ کن حجامت آلرژی قشنگ متوجه میشی..

خیلی خوبه

فقط هر وقت خواستی بری

نیمه دوم ماه قمری برو

۴ شنبه و جمعه نباشه 

قمر دررعقرب هم نباشه

تو نت سرچ کنی میاد چه اوقاتی مناسبه

پیش یه متخصص طب سنتی برو

بگو حجامت آلرژی میخوام

حجامت تو طب سنتی تعداد تیغ ها زیاد و کم عمق هست

که سیستم لنف و سیستم ایمنی بدن رو هم تحریک میکنه..

واقعا موثره

خودم عصر میخوام برم حجامت کمر

پیش یه متخصص طب سنتی برو بگو حجامت آلرژی میخوام حجامت تو طب سنتی تعداد تیغ ها زیاد و کم عمق هست ...

خیلی ممنون بابت کمکت گلم  ایشالله همه مریضاشفاپیداکنن.دردداره حجامت؟

2706