2726
عنوان

بچه ها کسی کیسه ادرار دخترونه واسه نی نی ش وصل کرده؟؟بلد نیستم

| مشاهده متن کامل بحث + 1528 بازدید | 26 پست
با کیسه سخته صبح که از خواب بیدار میشه ببرش دسشویی با کیسه فریزر بگیر دستت بگو جیش کن توش تا بهت جای ...

تو کیسه فریزر کلی میکروب هست

بعد جواب ازمایش یه چیز عجیب غریب درمیاد

اون کیسه ها که خودشون میدن استرلیزه ایت

مبی هستم.عضویت تیر ماه ۹۴👒
تو کیسه فریزر کلی میکروب هست بعد جواب ازمایش یه چیز عجیب غریب درمیاد اون کیسه ها که خودشون میدن اس ...

من برا پسرم دو بار اینجوری نمونه گرفتم خداروشکر مشکلی نبود ولی بجا کیسه فریزر ظرف نمونه رو بگیر 

میشه برا برآورده شدن حاجتم صلوات بفرستین😊😘😘😘

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من وصل کردم بیشترش ریخت بیرون. ولی همون یه ذره بس بود. باید بشینی کنارش که تا ادرار کرد یجور بگیریش ...

من وصل می کنم‌پوشکش می کنم 

پس اشتباهه 

تمام‌زندگی من👈🏻👈🏻.   👨🏻‍💼همسرم.     👦🏻پسرم.    🧒🏻دخترم. خدایا شکرت🙏
2728
میدونی من چکار کردم وصل کردم بعد پیشش نشستم تا جیش کنه توش یعنی پوشکشو نبستم

با دست می خواد بکندش

با کیسه ادرار سخته صبح که از خواب بیدار میشه ببرش دسشویی با کیسه فریزر بگیر دستت بگو جیش کن توش تا ب ...

کیسه فریزر بهداشتی؟؟؟

اصن نیازی به کیسه نیس کافیه همین که بچه ازخواب بیدارشد سریح ببرش بنشونش روپات واون ظرف نمونه آزمایشو ...

چهذجوری بشونمش ؟؟ جیش نمی ریزه رو‌خودم؟

چهذجوری بشونمش ؟؟ جیش نمی ریزه رو‌خودم؟

احتمالش هس خب شلوارتوبزن بالا 😀

بعد اون ظرف نمونه رو نزدیک نزدیک بگیر 

من بلوچم   زبانم بلوچی  لباسم بلوچی  فرهنگم بلوچی  وطنم ایران  مکران بلوچستاااان 😍افتخارم اهل سنتم😍داداشای عزیزم خیییییلی زود رفتین هنوز باورندارم رفتنتونو هنوزم از  گوشه گوشه خونم صدای خنده هاتونو میشنوم باورندارم دگه نیستین تا باهم کل کل کنیم بعد تو کی بگم خودشیفته به کی بگم هندونه نزار برام سنگینن و... آخ خدایا راضیم برضایت کاری بجز صبر نداریم خیالم  راحته اونجا جاتون خوبه آخه شما خییلی خوب بودین حافظ قران و... بودین  مطمعنم خدا خلاف وعده نمیکنه الهی جاتون بهشت برین باشه  ......دعا میکنم خدا به هیییچ کی داغ عزیز نده اونم دوتا باهم