2726

بچهذها دخترم چهارده ماهشه باید آزمایش ادرار بده دیروز تا حالا چند بار کیسه وصل کردم پوشکش کردم ادرارش داخل کیسه نمی ریزه

تمام‌زندگی من👈🏻👈🏻.   👨🏻‍💼همسرم.     👦🏻پسرم.    🧒🏻دخترم. خدایا شکرت🙏

من وصل کردم کار بسیار سختیه

دخترای قشنگم دوستتون دارم... هر چی آرزوی خوبه مال شماها🥰🥰 دوستان برای آرامش و سلامتی مادر عزیزم صلوات بفرستین. مادرم خیلی سختی کشیده💔💔 لیست افرادی که حلال نمیکنم: مامان بزرگ هام( هر دو) عمه هام و یک کمی پدربزرگام( اینا ۵۰ ۵۰ هست) 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

میدونی من چکار کردم وصل کردم بعد پیشش نشستم تا جیش کنه توش یعنی پوشکشو نبستم

دخترای قشنگم دوستتون دارم... هر چی آرزوی خوبه مال شماها🥰🥰 دوستان برای آرامش و سلامتی مادر عزیزم صلوات بفرستین. مادرم خیلی سختی کشیده💔💔 لیست افرادی که حلال نمیکنم: مامان بزرگ هام( هر دو) عمه هام و یک کمی پدربزرگام( اینا ۵۰ ۵۰ هست) 
2728

من چند بار این کارو انجام دادم سخت تر از این آزمایش مدفوع بود که پوستم کنده شد

من وصل کردم کار بسیار سختیه

تا‌جتد ساعت میشه پاش باشه؟ دکترش گفت نهایت۴۵مین تو نت می گه تا ۲ساعت؟؟؟

کجاش وصل کنم

بالاتر وصل کردم نریخته پایینتر وصل کردن بازم نریخته

نباید پوشکش کنی

بهش اب فراوون بده یه کارتونی چیزی بزار سرگرم شه

قبلش اونجا رو خوب بشور خشک کن

بعد چسب کیسه رو بکن قشنگ دور تا دور محل جیشش بچسبون

بعد نزار راه بره و سرگرمش کن

زیرش یه پوشک بزار همه جا نجس نشه

بعد بلافاصله که جیش کرد چسبارو به ارومی بکن

چون لبه های اون قسمت دختر بچه حساسه دردش میاد ممکنه بریزه بعدشم دوباره پوشکش کن

مبی هستم.عضویت تیر ماه ۹۴👒
خیلی سخته من ندادم تا یکسالش شد😐

الان چهار ده ماهشه

بلد نیستم چهذجوری وصل کنم بریزه داخل کیسه

با کیسه ادرار سخته صبح که از خواب بیدار میشه ببرش دسشویی با کیسه فریزر بگیر دستت بگو جیش کن توش تا بهت جایزه بدم انقد دسشویی بمون تا جیش کنه

میشه برا برآورده شدن حاجتم صلوات بفرستین😊😘😘😘
تا‌جتد ساعت میشه پاش باشه؟ دکترش گفت نهایت۴۵مین تو نت می گه تا ۲ساعت؟؟؟ کجاش وصل کنم بالاتر وصل کر ...

ببین بیشتر از یه ساعت نشه دیگه... دقیقا یجوری وصل کن که تا جیش کرد بریزه توش یخورده پایین تر بزن... بعد پیشش بشین پوشکشو نبند قبلشم کلی شیر و آب بهش بده تا سریع جیشش بیاد

منم چندبار گرفتم از دخترم بلدم نبودم خیلی سختم میشد. ببین من بعد چسباندن کیسه کنارش دراز کشیدم پاشو گرفتم که تکون نده کنده بشه. سعی کن بعدش خوابش کنی که تکون نخورد. بعدم چسب وسط و دورش رو بکن اون قسمت پایین بچسبون بالا که ربطی ب  ادرار نداره قشنگ پایین نزدیک به مقعد باشه. بعد چسبوندن هم کیسه رو باز کن کامل پایینشو ک بریزه داخلش

خدایا تو معجزه زندگےمنے، همیشه دلم به مهربانے دست هایت گواهے مےدهد.من ...همین بودن های همیشگے ات رامےخواهم، همین چشم هاےبیدارت، گوش هاےشنوایت، بخشندگےبے پایانت

اصن نیازی به کیسه نیس کافیه همین که بچه ازخواب بیدارشد سریح ببرش بنشونش روپات واون ظرف نمونه آزمایشو نگه دار زیرش 

من تابحال کیسه وصل نکردم همینجوری گرفتم 

سخته آخه باکیسه خواهرم بچشو کیسه وصل کرد بچه ازترس اصن ادارنکرد خودشونگه داشت همین کاروکردم سریع ظرفه پرشد😆😃

من بلوچم   زبانم بلوچی  لباسم بلوچی  فرهنگم بلوچی  وطنم ایران  مکران بلوچستاااان 😍افتخارم اهل سنتم😍داداشای عزیزم خیییییلی زود رفتین هنوز باورندارم رفتنتونو هنوزم از  گوشه گوشه خونم صدای خنده هاتونو میشنوم باورندارم دگه نیستین تا باهم کل کل کنیم بعد تو کی بگم خودشیفته به کی بگم هندونه نزار برام سنگینن و... آخ خدایا راضیم برضایت کاری بجز صبر نداریم خیالم  راحته اونجا جاتون خوبه آخه شما خییلی خوب بودین حافظ قران و... بودین  مطمعنم خدا خلاف وعده نمیکنه الهی جاتون بهشت برین باشه  ......دعا میکنم خدا به هیییچ کی داغ عزیز نده اونم دوتا باهم 
2706