1421
1411

بچهذها دخترم چهارده ماهشه باید آزمایش ادرار بده دیروز تا حالا چند بار کیسه وصل کردم پوشکش کردم ادرارش داخل کیسه نمی ریزه

تمام‌زندگی من👈🏻👈🏻.   👨🏻‍💼همسرم.     👦🏻پسرم.    🧒🏻دخترم. خدایا شکرت🙏

اگه میخواین راز سوسن رو بدونید 

ما رو دنبال کنید

1401
من وصل کردم کار بسیار سختیه

تا‌جتد ساعت میشه پاش باشه؟ دکترش گفت نهایت۴۵مین تو نت می گه تا ۲ساعت؟؟؟

کجاش وصل کنم

بالاتر وصل کردم نریخته پایینتر وصل کردن بازم نریخته

نباید پوشکش کنی

بهش اب فراوون بده یه کارتونی چیزی بزار سرگرم شه

قبلش اونجا رو خوب بشور خشک کن

بعد چسب کیسه رو بکن قشنگ دور تا دور محل جیشش بچسبون

بعد نزار راه بره و سرگرمش کن

زیرش یه پوشک بزار همه جا نجس نشه

بعد بلافاصله که جیش کرد چسبارو به ارومی بکن

چون لبه های اون قسمت دختر بچه حساسه دردش میاد ممکنه بریزه بعدشم دوباره پوشکش کن

مبی هستم.عضویت تیر ماه ۹۴ 🙈من همونم که کاربریم عکس یه خانم با کلاه قرمز بود👒به یاد عنتر برقی
خیلی سخته من ندادم تا یکسالش شد😐

الان چهار ده ماهشه

بلد نیستم چهذجوری وصل کنم بریزه داخل کیسه

1447

با کیسه ادرار سخته صبح که از خواب بیدار میشه ببرش دسشویی با کیسه فریزر بگیر دستت بگو جیش کن توش تا بهت جایزه بدم انقد دسشویی بمون تا جیش کنه

میشه برا برآورده شدن حاجتم صلوات بفرستین😊😘😘😘
تا‌جتد ساعت میشه پاش باشه؟ دکترش گفت نهایت۴۵مین تو نت می گه تا ۲ساعت؟؟؟ کجاش وصل کنم بالاتر وصل کر ...

ببین بیشتر از یه ساعت نشه دیگه... دقیقا یجوری وصل کن که تا جیش کرد بریزه توش یخورده پایین تر بزن... بعد پیشش بشین پوشکشو نبند قبلشم کلی شیر و آب بهش بده تا سریع جیشش بیاد

خدایا شکرت بابت همه چیز.....

منم چندبار گرفتم از دخترم بلدم نبودم خیلی سختم میشد. ببین من بعد چسباندن کیسه کنارش دراز کشیدم پاشو گرفتم که تکون نده کنده بشه. سعی کن بعدش خوابش کنی که تکون نخورد. بعدم چسب وسط و دورش رو بکن اون قسمت پایین بچسبون بالا که ربطی ب  ادرار نداره قشنگ پایین نزدیک به مقعد باشه. بعد چسبوندن هم کیسه رو باز کن کامل پایینشو ک بریزه داخلش

خدایا تو معجزه زندگےمنے، همیشه دلم به مهربانے دست هایت گواهے مےدهد.من ...همین بودن های همیشگے ات رامےخواهم، همین چشم هاےبیدارت، گوش هاےشنوایت، بخشندگےبے پایانت

اصن نیازی به کیسه نیس کافیه همین که بچه ازخواب بیدارشد سریح ببرش بنشونش روپات واون ظرف نمونه آزمایشو نگه دار زیرش 

من تابحال کیسه وصل نکردم همینجوری گرفتم 

سخته آخه باکیسه خواهرم بچشو کیسه وصل کرد بچه ازترس اصن ادارنکرد خودشونگه داشت همین کاروکردم سریع ظرفه پرشد😆😃

من بلوچم  زبانم بلوچی  لباسم بلوچی  فرهنگم بلوچی  وطنم بلوچستاااان                 تعریف شه وت مبیت من گو افتخارگوشین که بلوچیون    افتخارم اهل سنتم  
1396
با کیسه سخته صبح که از خواب بیدار میشه ببرش دسشویی با کیسه فریزر بگیر دستت بگو جیش کن توش تا بهت جای ...

تو کیسه فریزر کلی میکروب هست

بعد جواب ازمایش یه چیز عجیب غریب درمیاد

اون کیسه ها که خودشون میدن استرلیزه ایت

مبی هستم.عضویت تیر ماه ۹۴ 🙈من همونم که کاربریم عکس یه خانم با کلاه قرمز بود👒به یاد عنتر برقی
تو کیسه فریزر کلی میکروب هست بعد جواب ازمایش یه چیز عجیب غریب درمیاد اون کیسه ها که خودشون میدن اس ...

من برا پسرم دو بار اینجوری نمونه گرفتم خداروشکر مشکلی نبود ولی بجا کیسه فریزر ظرف نمونه رو بگیر 

میشه برا برآورده شدن حاجتم صلوات بفرستین😊😘😘😘
من وصل کردم بیشترش ریخت بیرون. ولی همون یه ذره بس بود. باید بشینی کنارش که تا ادرار کرد یجور بگیریش ...

من وصل می کنم‌پوشکش می کنم 

پس اشتباهه 

میدونی من چکار کردم وصل کردم بعد پیشش نشستم تا جیش کنه توش یعنی پوشکشو نبستم

با دست می خواد بکندش

1442