2737
2734

بچه ها پرواز های نجف_نجف رو کسی رفته ؟ چجوریه؟ 

مثلا پرواز بغداد_نجف یا برعکسش مشخصه ولی این چجوریه؟ کسی میدونه؟

❤شروع چالش لاغری تا عید بامداد خمار از ۸ دی ۹۸❤ وزن اولیه : ۱۲۰ ❤ وزن هدف تا عید : ۱۱۰ ❤ هدف بعدی  : ۹۰💪 ❤ هدف بعدش : ۷۰💪💪 ❤ هدف نهایی : ۵۰ 💪💪💪❤  من میتونم 

نرفتم .کلا نرفتم.

خیلی دوس دارم برم.از هر راهی

.دوسدارم حال و هوای کربلا رو.

چقدر دلمون پیشه کسایی که توی بیکاریاشون اسممون رو هم به زبون نمیارن💚💛🧡                                                              شکمم رو که میدم تو غیب میشه...خب آخه وقتی اونجا جا هست چرا باز ول میکنم میایی بیرون؟هووووم؟🤔                                              اگه میشه واسه رسیدن به حاجتم و خوشبختیم صلوات بفرستین دوستای مهربونم💚💛🧡 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نجف نجف؟؟؟  یعنی از نجف بری نجف 😐😐😐😐😐 من هوایی رفتم ۳ بار ولی اینو نشنیده بودم

آره هم رفت از فرودگاه نجفه هم برگشت میخواستم بدونم چجوریاست منم تازه دیدم

❤شروع چالش لاغری تا عید بامداد خمار از ۸ دی ۹۸❤ وزن اولیه : ۱۲۰ ❤ وزن هدف تا عید : ۱۱۰ ❤ هدف بعدی  : ۹۰💪 ❤ هدف بعدش : ۷۰💪💪 ❤ هدف نهایی : ۵۰ 💪💪💪❤  من میتونم 
2731
نرفتم .کلا نرفتم. خیلی دوس دارم برم.از هر راهی .دوسدارم حال و هوای کربلا رو.

انشالله قسمتت بشه تا آخر همین امسال مشرف بشی😍😍

آره هم رفت از فرودگاه نجفه هم برگشت میخواستم بدونم چجوریاست منم تازه دیدم

اها یعنی تهران نجف 

و موقع برگشت نجف تهران منظورت اینه 

فرودگاه نجف به مجهزی و خوشگلیه مال بغداد نیست ولی خوبه دیگه فرودگاهه

خوشبختی یعنی دوتا پسر کوچولو‌ تو خونت داشته باشی ❤️
اها یعنی تهران نجف  و موقع برگشت نجف تهران منظورت اینه  فرودگاه نجف به مجهزی و خوشگلیه م ...

نه کاری با خوشگلیش ندارم😂میخواستم بدونم تقسیم شهرها چجوری میشه؟ 

انشالله قسمتت بشه تا آخر همین امسال مشرف بشی😍😍

مرسی عزیزم.رفتی حتما دعام کن.محتاجم به دعا.

پیشاپیش زیارتت قبول باشه.💋😘💋😘

چقدر دلمون پیشه کسایی که توی بیکاریاشون اسممون رو هم به زبون نمیارن💚💛🧡                                                              شکمم رو که میدم تو غیب میشه...خب آخه وقتی اونجا جا هست چرا باز ول میکنم میایی بیرون؟هووووم؟🤔                                              اگه میشه واسه رسیدن به حاجتم و خوشبختیم صلوات بفرستین دوستای مهربونم💚💛🧡 
2738
مرسی عزیزم.رفتی حتما دعام کن.محتاجم به دعا. پیشاپیش زیارتت قبول باشه.💋😘💋😘

چشم عزیزم. قربونت😘😘😘

چشم عزیزم. قربونت😘😘😘

بی بلا گلم.خدانکنه♥️

نه کاری با خوشگلیش ندارم😂میخواستم بدونم تقسیم شهرها چجوری میشه؟ 

منم الان داشتم به همین فکر می کردم 😐

از نجف شروع می کنن شهر به شهر می برن تا کاظمین شایدم سامرا و‌بعدشم ۱ ساعت تا بغداد راهه، ولی بجای بغداد این همه راه برتون می گردونن نجف دوباره 😐

منم الان داشتم به همین فکر می کردم 😐 از نجف شروع می کنن شهر به شهر می برن تا کاظمین شایدم سامرا و‌ ...

😂😂😂خدا صبر بده بهمون

😂😂😂خدا صبر بده بهمون

ببین انگار تو از اروپا بیای تهران ببرنشهر به شهر تا شیراز ولی دوباره بیارنت تهران برت گردونن در صورتی که شیراز خودش فرودگاه داره 😂😂😂

ببین انگار تو از اروپا بیای تهران ببرنشهر به شهر تا شیراز ولی دوباره بیارنت تهران برت گردونن در صورت ...

آره دقیقا😢😂😂😂

2706