2733
2734

سلام بچه ها ،من 17 روز قبل تخمک کشی کردم ک از 6 تا تخمکی ک داشتم 2 تاش جنین شد ،کیفیتشون خوبه خداروشکر ولی فقط 2 تاس،،کسی بوده با این تعداد جنین باردار بشه؟؟؟قراره ماه آینده جنینامو انتقال بدم ،تو روخدا اگه کسی تجربه ای داره بهم بگه ممنون میشم

آی وی اف انجام دادم و این ماه انتقال جنین فریز دارم،،،فقط 2 تاجنین برام تشکیل شد،،، دوستای خوبم لطفا اگه ممکنه  برام ی صلوات بفرستین ک مثبت شه و نی نی بیاد توی دلم ممنون از همتون😍😍 ،،،،،4 آبان 98 انتقال دادم متاسفانه منفی شد 😳
انشاالله که میشه عزیزم

ممنونم 

آی وی اف انجام دادم و این ماه انتقال جنین فریز دارم،،،فقط 2 تاجنین برام تشکیل شد،،، دوستای خوبم لطفا اگه ممکنه  برام ی صلوات بفرستین ک مثبت شه و نی نی بیاد توی دلم ممنون از همتون😍😍 ،،،،،4 آبان 98 انتقال دادم متاسفانه منفی شد 😳

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

انشالله دوقلو حامله ميشي به حق بزرگي خدا

خدايا خودت به خواست خودت گذاشتيش تو بدنم به خواست و اراده خودت بزارش توبغلم ❤️😍واسم صلوات بفرستين ممنون .خدايا اين يكي واسم نگه دار بعد اون دوتا خيلي سختي و غم كشيدم خدايا به همه و ني ني سايتها ني ني ك توفكرشن بده ممنونم🥰
2731
انشالله دوقلو حامله ميشي به حق بزرگي خدا

ممنون ،توکل ب خدا 

واقعا خوشبحال خانمایی ک ب راحتی باردار میشن 

واقعا خوشبحال خانمایی ک ب راحتی باردار میشن 

چقدر شد هزینه ای وی اف؟یکبار فقط ای وی اف کردین؟

به قول جان میلتون: ذهن در جای خودش، می‌تونه از جهنم یک بهشت و از بهشت یک جهنم بسازه....قدرت ذهنتو دست کم نگیر.
چقدر شد هزینه ای وی اف؟یکبار فقط ای وی اف کردین؟

اره ی بار انجام دادم تا الان 10 تومن ،هنوز انتقال هم ندادم و هزینه اونم جداست

2738
اره ی بار انجام دادم تا الان 10 تومن ،هنوز انتقال هم ندادم و هزینه اونم جداست

خواهرم با یه جنین بار داره آخر شهریور انشالله به دنیا میاد دلت قرص باشه که فقط میشه

وقتی از خدا چیزی می خوای و بهت نمیده، یعنی می خواد بهترش روبده.وقتی این بار اصرار می کنی و نمیده ،یعنی می خواد بهترینش رو بده.خدایا همیشه منتظر بهترینها از طرفت هستم
خواهرم با یه جنین بار داره آخر شهریور انشالله به دنیا میاد دلت قرص باشه که فقط میشه

وای خداروشکر ،انشالله نی نی رو ب سلامتی بغل بگیره،،،میشه بدونم مشکل خواهرتون چی بود؟؟؟ایا بعد از انتقال استراحت مطلق بود؟

وای خداروشکر ،انشالله نی نی رو ب سلامتی بغل بگیره،،،میشه بدونم مشکل خواهرتون چی بود؟؟؟ایا بعد از انت ...

ممنونم مشکل مورفولوژی اسپرم همسرش. خودشم تنیلی که مشکل خودش با دارو حل شد ولی نشد 4بار هم آی یواس منفی که با اولین آی وی اف و یک جنین شکر خدا شد.بعد انتقال تا دوهفته استراحت مطلق بود بعدش که دیگه زندگی عادی داشت.  انشالله روزی شما عزیزم مطمئن باش که میشه

وقتی از خدا چیزی می خوای و بهت نمیده، یعنی می خواد بهترش روبده.وقتی این بار اصرار می کنی و نمیده ،یعنی می خواد بهترینش رو بده.خدایا همیشه منتظر بهترینها از طرفت هستم
ممنونم مشکل مورفولوژی اسپرم همسرش. خودشم تنیلی که مشکل خودش با دارو حل شد ولی نشد 4بار هم آی یواس من ...

بازم خداروشکر ،ممنونم توکل ب خدا