2737
2734
عنوان

بارداری

114 بازدید | 9 پست

سلام. من الان ۶ هفتم، یک هفته س حالت تهوع هام شروع شده، خیلی شدیده، دکتر فقط بهم دمیترون داد. گفتم اصلا حال ندارم. مولتی ویتامینم نداد یکم جون بگیرم. چیکار کنم حالم بهترشه؟ همش درازکشم. غذامو به زور درست میکنم.امروز صبح باید میرفتم آزمایشگاه،انقد حالم بد بود نتونستم برم. کسی تجربه ای داره لطفا کمکم کنه

سلام عزیزم ایشالا مبارکت باشه صبح بیدارمیشی یهو پانشو خوابیده ازاین بیسکوییت ترد چنددونه اروم بخور بعدپاشو تا8هفته هیچ چیزی بدون نسخه پزشک نخور 

زندگی فقط 100سال اولش سخته😅😄

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

تحمل کن خوب میشی زود میگذره.چیزای که بهت حس خوب میده بیشتر بخور یا بو کن.مثلا من به بوی خونمون حساس بودم همش لیمو ترش جلو دماغم میگرفتم.ویارمم فقط از هفته ۶ تا ۸ بود.الان که به اون روزا فکر میکنم میگم اون واقعا من بودم؟؟؟کاملا خوب شدم

چاره ای جز صبر و تحمل نیست.مهمه داره قلب و معده و ...تشکیل میشه طبیعیه که اینطوری بشی.یه نظرم ازش لذت ببر

من هیچ ام  وتُ  در تمامِ هیچِ من همه ای …♥️
آره اونو میخورم خوب میشم. ولی بنظرت هرروز بخورم مشکلی پیش نمیاد؟ نمیخوام زیاد قرص بخورم

درسته بهتره قرص نخوری،ولی خب اگه حالت تهوعت از بین نره نمیتونی چیزی بخوری،یا هرچی خوردی بالا میاری،این بدتره برات،ضعیف میشی

بخور،من سه ماه هرروز این قرصو میخوردم،تا این که از ماه پنجم بهتر شدم

2738
درسته بهتره قرص نخوری،ولی خب اگه حالت تهوعت از بین نره نمیتونی چیزی بخوری،یا هرچی خوردی بالا میاری،ا ...

دستت درد نکنه، ازصبح حالم بد بود، نیم ساعت پیش خوردم بهتر شدم. خیلی مقاومت کردم قرص نخورم.ولی نشد. امیدوارم زودتر این مرحله رو سپری کنم.

@bardariiiii

🍓🍓🍓🍓آدرس گروههای مرتبط با بارداری همراه

کارشناس و

گروه اقدام به بارداری در تلگرام  

""""گروه های مادرو کودک و غذای بچه ها"""

و گروه چت و درددل  خانمها🍓🍓🍓🍓

کمی عفت کلام و داشتن شرم و حیا در گفتار  بد نیستا بهش فکر کنید بعضی خانمای نی نی سایت!!!