2726

مامانم به من گفت من خیلی شیر میخوردم میخواست منو از شیر بگیره دور نوک سینش رژ قرمز میزد بعد به من میگفت ببین زخمیه داره خون میاد اه اه و این چیزا منم دیگه شیر نخوردم

رخش گاری کشی میکند!..رستم، کنار پیاده رو سیگار میفروشد!..سهراب، ته جوب به خود میپیچد!..گرد آفرید از خانه زده بیرون!..مردان خیابانی برای تهمینه بوق میزنند!..ابوالقاسم برای شبکه ی سه سریال جنگی میسازد!..وای..موریانه ها به آخر شاهنامه رسیده اند...!  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

هی باید سعی کنید بیشتر به جای شیر غذا به بچه بدید سیر باشه نخواد شیر بخوره

رخش گاری کشی میکند!..رستم، کنار پیاده رو سیگار میفروشد!..سهراب، ته جوب به خود میپیچد!..گرد آفرید از خانه زده بیرون!..مردان خیابانی برای تهمینه بوق میزنند!..ابوالقاسم برای شبکه ی سه سریال جنگی میسازد!..وای..موریانه ها به آخر شاهنامه رسیده اند...!  
مامانم به من گفت من خیلی شیر میخوردم میخواست منو از شیر بگیره دور نوک سینش رژ قرمز میزد بعد به من می ...

اون ماله اون زمان بود این فسقل هارو نمیشه گول زد.میرن دستمال میارن پاک میکنن😂

اون ماله اون زمان بود این فسقل هارو نمیشه گول زد.میرن دستمال میارن پاک میکنن😂

نمیدونم والا اما یه بار امتحان کن شاید جواب بگیریا یه حالت چندشی هی بگو زخمه خونیه چرکه اه اه شاید جواب داد   حتی بگو ممه رو لولو برد دیگه ندارم شاید گول بخوره

خیلی خیلی با احتیاط

یه مثال قدیمی هست که میگن نو سه چیز هیچ وقت در قلب بچه خاموش نمیشه.پدر و مادر و سینه مادر

نه اینکه بخوام بترسونمتون

اما از خلافکارها که انار گرفتن و تحقیقات کردن دیدن اکثرنشون توی بچگی بد از شیر گرفته شدن

حتما با مشاور صحبت کنین

با زدن رژ و چسب زخم فقط روحیه بچه صدمه میبینه

نمیدونم والا اما یه بار امتحان کن شاید جواب بگیریا یه حالت چندشی هی بگو زخمه خونیه چرکه اه اه شاید ج ...

خخخ فعلا 20 ماهشه یکم وقت دارم.ولی فوق العاده وابسته.به خودم و شیره.یعنی غذا میخوره سری میره بالش میاره میگه ممه

خیلی خیلی با احتیاط یه مثال قدیمی هست که میگن نو سه چیز هیچ وقت در قلب بچه خاموش نمیشه.پدر و مادر و ...

اره به نظرم یه نفر باید کمک.کنه تو این روزها بجز مادر.مثلا پدرش مدام ببر تفریح پارک.خستش کنه در حدی که بیاد فقط بخوابه.مادرش کمتر ببینه.

2706